Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hülyék az emberek?

Tényleg ilyen hülyék az emberek?

Figyelt kérdés

A férjem kínai és sokan mondják rám, hogy hülye vagyok. Van egy 3 hetes fiunk és lehülyéztek azért mert gyereket szültem neki. Egyes emberek szerint a kínaiak között egyáltalán nincs normális ember és ő sem kivétel meg, hogy nem lesz jó apa mert ő is csak egy hülye kínai. Eddig nagyon jó apa volt. Amúgy is nagyon kedves ember. Amikor csak tud segít bárkinek bármiben. Nem tudom honnan jött nekik ez az egész. Nekem eddig kínaiakkal csak pozitív élményeim voltak.

Nekik egyáltalán mi közük van ahhoz, hogy én kivel házasodom össze és kinek szülök gyereket? Vagy csak én látom így a dolgokat?

28 éves

26/N


2010. aug. 28. 19:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
ne hallgass rajuk csak a muveletlen emberek nem szeretik a kulfoldieket. az a lenyeg hogy te szeresd, mindegy ki mit mond.
2010. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hülyeséget még életemben nem hallottam, szerintem ne állj szóba ilyen emberekkel.
2010. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%

Beszűkült agyú parasztok azok, nem kell rájuk figyelni...ők még 30 évvel ezelőtti aggyal élnek (még akor is ha fiatalabbak), amikor kinézték a külföldieket.

Én örülnék, ha ázsiai lenne a férjem:)Szerencsés vagy:))

Gratulálok a babához:)

2010. aug. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
90%
szerintem se állj szóba velük! ha szereted a férjed, mutasd meg nekik, hogy mennyire jól érzed vele magad, szeretgesd a picit, a többieket meg szard le. valszeg irigyek. még ilyet!
2010. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
70%
Itt még a pirézeket is utálják... Amúgy eddig az ázsiaiakkal nekem sem volt rossz tapasztalatom, inkább az, hogy mosolygósak, megértőek, nyugodtak... Ne hallgass rájuk, igen, ilyen nagyon hülyék a magyar emberek.
2010. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
79%

Igen , hülyék


(14/F)

2010. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
A pirézes példa jó :)))
2010. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose hallottam azt, hogy a kínaik nem normálisak. Elég hülyékkel lehetsz körülvéve...
2010. aug. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Csak és kizárólag neked kell megfeleljen a párod! Olyan ember ugyanis nincs, aki mindenkinek szimpatikus. Sajnos tényleg ennyire hülyék az emberek.
2010. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye. Pont.

Az emberek hülyék. Pont.


Sz*rd le az emberek véleményét. Pont.

2010. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!