Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hülyék az emberek?

Tényleg ilyen hülyék az emberek?

Figyelt kérdés

A férjem kínai és sokan mondják rám, hogy hülye vagyok. Van egy 3 hetes fiunk és lehülyéztek azért mert gyereket szültem neki. Egyes emberek szerint a kínaiak között egyáltalán nincs normális ember és ő sem kivétel meg, hogy nem lesz jó apa mert ő is csak egy hülye kínai. Eddig nagyon jó apa volt. Amúgy is nagyon kedves ember. Amikor csak tud segít bárkinek bármiben. Nem tudom honnan jött nekik ez az egész. Nekem eddig kínaiakkal csak pozitív élményeim voltak.

Nekik egyáltalán mi közük van ahhoz, hogy én kivel házasodom össze és kinek szülök gyereket? Vagy csak én látom így a dolgokat?

28 éves

26/N


2010. aug. 28. 19:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy sztem nem csak te látod így a dolgokat, sztem egy kínai nő sem járna magyar hapsival..
2010. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
19:34 valaszolonak szeretnek igazat adni......pl: az adidas, nike, puma stb. cipotokot, ruhatokat nezzetek meg honnan szarmazik......MADE IN CHINA
2010. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

ma 19:39

Tévedsz, a magyar hapsikért megőrülnek a távol-keleti nők:)

Amúgy kérdező, Te nem vagy hülyék, az emberek azok, akik semmit sem tudnak a férjed kultúrájáról, de lehúzzák azt.

2010. aug. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
51%
Igen sajnos az emberek nagyon idióták,nekem egy néger barátom volt és mindenki azzal jött,hogy AIDS-es mondván,hogy a négerektől származik ez a betegség akkor biztos az:D Le kell sz*rni,sajnos vannak régi módi emberek fehér a fehérrel,néger a négerrel.
2010. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy őszinte legyek egyáltalán nem értelek én sem. De nem is ítéllek el, a párodra meg ismeretlenül pláne nem szólhatok semmit. Ha úgy vesszük ebből a szempontból rasszistának számítok, mert bele se tudok gondolni, hogy esetleg nekem egy afro-amerikai vagy kínai, japán stb... barátom, férjem, élettársam legyen. Dehát basszus ízlések és pofonok. Ha szeretitek egymást akkor pont. A ti dolgotok, az elítélő lenéző irigy bunkókkal meg nem is érdemes foglalkozni. Amúgy, ha a párod hű a gyökereihez, akkor meg pláne nem lehet leszólni, hiszen a távolkeleti kultúrákban mai napig sokkal nagyobb a családi összetartás.

Legyetek nagyon boldogok, és ne hagyd hogy a sok marha ebbe beleszóljon.

2010. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyék! És nap mint nap bizonyítják is! Ez van, sajnos! De Te ne foglalkozz velük! Ha szeretitek egymást, és boldogok vagytok, akkor ezzel már bizonyítottátok is, hogy milyen hülyeséget beszélnek! Gratulálok a babához! :)
2010. aug. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
azt csak te tudhatod,hogy veled ill. a gyerekeddel,hogyan viselkedik.ha szerinted jó apa akkor ne hallgass rájuk.amugy én se értem,ez miféle álltalánosítás,hogy minden kínai hülye?:-)
2010. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Ezekkel ne is foglalkozz. Párom francia, én is kaptam hideget-meleget. Így utálják a franciákat, úgy utálják. Ezekkel többet nem is beszéltem, hiszen engem sértegetnek vele.
2010. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Faluban laksz?Az sok mindent megmagyaráz.De ha nem az is,az emberek tényleg hülyék,az én nagyanyám is ilyen(nem hülye,csak beszűkült,régimódi,stb) rühelli a feketéket,kinaiakot,életében nem látott egyet sem....De ami meglepő hallottam már 30 éves elvileg inteligens úriembertől is,hogy a feketék MIND mocskos gyilkosok...ő sem ismert még egyet sem közelebbről...
2010. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Városban lakunk. Pár ismerősöm is ki volt készülve, hogy magyar vagyok szóval magyar emberhez kellett volna mennem. Amúgy minden nemzetiségű ember között vannak normálisak és nem normálisak. Nem mondom, hogy minden kínai normális mert biztos van közöttük olyan is aki nem. De a magyaroknál is ugyanez van. Nem értem miért kell ilyennek lenni...
2010. aug. 29. 13:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!