Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hülyék az emberek?

Tényleg ilyen hülyék az emberek?

Figyelt kérdés

A férjem kínai és sokan mondják rám, hogy hülye vagyok. Van egy 3 hetes fiunk és lehülyéztek azért mert gyereket szültem neki. Egyes emberek szerint a kínaiak között egyáltalán nincs normális ember és ő sem kivétel meg, hogy nem lesz jó apa mert ő is csak egy hülye kínai. Eddig nagyon jó apa volt. Amúgy is nagyon kedves ember. Amikor csak tud segít bárkinek bármiben. Nem tudom honnan jött nekik ez az egész. Nekem eddig kínaiakkal csak pozitív élményeim voltak.

Nekik egyáltalán mi közük van ahhoz, hogy én kivel házasodom össze és kinek szülök gyereket? Vagy csak én látom így a dolgokat?

28 éves

26/N


2010. aug. 28. 19:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
26%
Hülye vagy.De jól áll neked.
2010. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is hallottam még, hogy a kínaiakkal szemben is vannak ilyen negatív előítéletek...
2010. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye, ne foglalkozz azokkal akik leszólják. A németekért és az osztrákokért vagyok megőrülve, engem eddig nem szóltak le. Az még oké, hogy diszkréten elmondanák neked, hogy ők nem kezdenének kínaival, de az azért durva, hogy már a felesége vagy, babátok van, bebizonyosodott jó ember és apa és ezek után is így beszélnek róla. Minden embernek lehet véleménye, de illik beismerni, ha az megalapozatlan volt, vagy téves.
2010. aug. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ilyen hülyék, nekünk meg a Spanyol haverunkat cigányozzák le mindenhol, csakmert jobban van öltözve mint a magyar átlag..


kb 2 hetet töltött el nálunk, és már a második nap megkérdezte, hogy mi az a büdös cigány?


Inkább nem mondtuk el neki.


Ez Nyomorisztán meg Putripest!

2010. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ennyire hülyék.:( N eaggódj, az iylen degeneráltaknak sokkal szomorúbb élete van...
2010. aug. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó válaszoló nálatok másabb, mert a spanyolok alapból kreolbőrűek, tehát róla nem feltétlenül tudták, hogy spanyol. A kérdező szidalmazása viszont annál ocsmányabb.
2010. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
A kérdésedre sajnos igennel kell válaszolnom: tényleg ilyen hülyék az emberek. :( Szánalmas az egész rasszizmus. Tudom, könnyű mondani, de sz*rd le az ilyeneket. Sok boldogságot, jó egészséget a babátoknak! 25/N
2010. aug. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

Azt is lenézik aki kínaiban vásárolnak ruhákat...

Pedig múltkor láttam,hogy a kínaiból viszik a ruhákat a Plázába...:D

2010. aug. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Sőt, a multik az összes tornacipőt és tornacuccot felvásárolták a kínaiaktól iskolakezdésre, hogy a kisebb boltok tönkremenjenek!
2010. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Ha a kinaiak nem lennenek normalisak, akkor mi nem irogatnank ezen az oldalonn es biztos ruhank is kevesebb lenne a szekrenybe;))
2010. aug. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!