Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen hülyék az emberek?

Tényleg ilyen hülyék az emberek?

Figyelt kérdés

A férjem kínai és sokan mondják rám, hogy hülye vagyok. Van egy 3 hetes fiunk és lehülyéztek azért mert gyereket szültem neki. Egyes emberek szerint a kínaiak között egyáltalán nincs normális ember és ő sem kivétel meg, hogy nem lesz jó apa mert ő is csak egy hülye kínai. Eddig nagyon jó apa volt. Amúgy is nagyon kedves ember. Amikor csak tud segít bárkinek bármiben. Nem tudom honnan jött nekik ez az egész. Nekem eddig kínaiakkal csak pozitív élményeim voltak.

Nekik egyáltalán mi közük van ahhoz, hogy én kivel házasodom össze és kinek szülök gyereket? Vagy csak én látom így a dolgokat?

28 éves

26/N


2010. aug. 28. 19:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem ott és akkor mondod el azoknak, akik épp megszólnak érte? A te életed, senkinek nem tartozol magyarázattal. Egyébként igen, az emberek hülyék. De szerintem ezt te is nagyon jól tudod.
2010. aug. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Hát vannak szűklátókörű emberek...A szerelem nem köthető ahhoz, hogy magyar-e az illető!!
2010. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ez olyan, h a férjed ismerősei meg biztos azt mondják neki: "hülye vagy? egy magyar nőt? ők mind hülyének néznek minket!". És akkor máris ugyanott vagytok :)
2010. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Szia!


Veletlen bukkantam a kerdesedre keresgeles kozben. Igazan kellemes meglepetes.

Nekem is Kinai a ferjem es mar elore felek milyen tamadasok erhetnek majd, ha egyszer Magyarorszagon jarunk/elunk. Itt Irorszagban annyira nem izgatja az embereket, de neha kapok eros megjegyzeseket, de en egy csipos visszaszolassal elintezem es onnantol kezdve hagyjak a temat. Talan segitene ha igy tennel te is. igazan GRATULALOK a babahoz. Jo lenne veled felvenni a kapcsolatot. :) Nem vagyok orult, csak tapasztalatcsere miatt, bar megertem, hogy biztos nagyon elfoglalt lehetsz a pici miatt. :) Biztos gyonyoru gyerek. Meg annyi, hogy ne torodj masokkal, a szereteted erosebb a csaladod irant es a gonoszsagok leperegnek a valladrol oket meg csak megeszi a fene.

2010. nov. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!