Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha elegem van az...

Mit tehetnék ha elegem van az anyámból?

Figyelt kérdés

MINDIG ideges, folyton megbánt, de én semmit nem csinálhatok mert leüvölt.


Ha rosszul vagyok/fáj valamim, azt hiszi, nem mondok igazat

Az is baja, hogy nem vagyok vele őszinte, pedig csak félek tőle. Szívesen megmondanám neki az igazat, de mindig vita a vége.

Mondok neki egy viccet, hogy jobb kedve legyen, erre közli hogy nem szereti a vicceket és elküld.

Csinálok neki italt(pl limonádé) vagy vágok fel neki gyümölcsöt, és mindig leüvölt és elküld.

Ha meséli, hogy gyerekkorában milyen rossz dolgokat csinált, és én elmondom neki poénosan hogy én is csináltam ilyesmit, de az már hú de nagy baj.

Én türelmes és érzékeny típus vagyok, de ha éppen üvöltözik velem, nem tudom csak úgy tűrni.

Ha elsírom magam, amikor üvölt velem, akkor ezt üvölti: MIT HISZTIZEL? FEJEZD BE MOST VAGY KAPSZ EGY AKKORA POFONT

Ha megpróbálok vele beszélni valamit--vita

Amikor itt van nálam egy barátnőm, előtte is úgymond megaláz.

Nagymamámnak magyarázza hogy milyen hülye, rendetlen kis g**i vagyok, és hogy ő csinál mindig mindent.

Mindig megkérdezem, hogy segítsek e, mondja nem, de odamegyek és mégis segítek, de akkor elküld.


Egyszer nem jött a busz, később értem haza (persze hívtam), és leg**izett, és felküldött a szobámba, hogy takarodjak a szeme elől.


Olyan sincs, hogy nem hívom hogy mi van, mert minden 10 percben hívom


Volt amikor felhívott óra közben, és elvették a telefonomat, de én nem mondhatok semmit, és csak annyit mondott hogy Bocs.


15 éves lány vagyok


2010. aug. 28. 19:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

az én anyám ugyanilyen és ugyanezeket teszi velem is!

én 19 évesen elköltöztem itthonról, de sajnos durván 2 év után vissza kellett jönnöm, mert gondjaim akadtak. most 22 vagyok és még mindig el kell tűrnöm anyámat! és apám se jobb, mert folyton védi! 2 tesóm van, a húgom szintén szekál, megüt.. és a szüleim folyton őt védik.. a nővérem pedig ha tehetné, akkor szívesen meg fojtana egy kanál vízben!.. ezt mindenki tudja! gyűlöljük egymást!

egyszer nemrég elakartam menni egyik barátommal beülni egy kólára, és nem hagyták.. veszekedés lett belőle, drogos, cigis k*nak neveztek, pedig semmi ilyen jelzőre nem adtam nekik okot, na akkor kikeltem magamból és lek*váztam a szüleiket, tudom nem lett volna szabad, de nekik sem kellett volna ilyet mondani rám..és akkor ezért kaptam apámtól egy pofont!.. és a sírást nálam sem engedik, fenyegetőznek, h ha nem hagyom abba akkor megvernek!.. egyszer apám azt mondta nekem, hogy úgy megfog verni, hogy a mentő visz majd el!.. nos, sajnos kaptam már úgy, h szívesen mentem volna orvoshoz utána!...

ROSSZ AZ ÉLET VELÜK!

2010. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!