Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbefogadnál egy ázsiai...

Örökbefogadnál egy ázsiai kisgyermeket?

Figyelt kérdés
Kort és nemet,válaszodat indokold kérlek.
2010. aug. 29. 16:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Azonnal rájönne, hogy nem az én fiam, és már egész kiskorában szembesülnie kellene azzal, hogy őt bizony örökbe fogadták és nem úgy néznek ki az emberek körülötte, mint ő maga. Szerintem az örökbefogadás lényege az, hogy a szülei legyünk, és ő is szülőként tekintsen ránk. Na most a külső eltérések miatt és a kortársai viselkedése miatt ez lehetetlen lenne. Egyébként azért sem fogadnék örökbe, mert nem vagyok meddő és rengeteg meddő párnak van, akik viszont mindent megadnának érte. Igazságtalannak érezném. 21/N
2010. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Nem! Magyarországon is épp elég magyar kisgyermek vár szülőre!


24/N

2010. aug. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az örökbefogadás lényege az, hogy a szülei legyünk, és ő is szülőként tekintsen ránk...


...Innenstől fogva teljesen mindegy, hogy milyen nemzetiségű, színű a gyerek.az a lényeg, hogy a leendő szülei szeressék, és feltétel nélkül elfogadják, csakúgy mint a sajátjukat.

De hogy válaszoljak is a kérdésedre.Nem mert van már 2 gyerekem.De ha nem lehetett volna, valószínűleg elgondolkodtam volna rajta.

40/N

2010. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

igen, mert szeretem az ázsiai embereket, mellesleg én nem hazudnék a gyereknek sose, tehát ha magyart fogadnék örökbe akkor is közölném vele hogy nem a saját gyerekem. így hát mindegy. de az ázsiaiak olyan szépek...

26/L

2010. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

Teljesen más kultúra miért fogadnám örökbe. Nem tudnám megadni neki azt amit 1 ázsiai szülő meg tudna esetlegesen. Jah és úgy is elmenne amint felnő.

18/F

2010. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Jézusom, 55%-os megválogathatnád a szavaidat! Azért mert a lány nem ért veled egyet még nem kell ilyen szavakkal illetned!
2010. aug. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%

NEM

De küldenèk pènzt gyermek ès anya segitö szervezeteknek, hogy az a szerencsètlen anya megtarthassa, iskolàstathassa gyermekèt ès ne kelljen eladnia, örökbeadnia, hogy ne haljon èhen. Esetleg ottani gyermekotthonban nevelkedhet, ahol nem üt ki szine, kinèzete miatt ès kap jó kikèpzèst. Például www.worldvision.com.

34 èvesen szültem, most 52 vagyok, nem tudtuk, lesz-e gyermekünk. Mi igy döntöttünk elöre, hogy ha nem lesz sajàt, nem fogjuk màs gyermekèt elvenni, hanem segitünk, hogy megtarthassa.

2010. aug. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%

16:37:


senki nem szólt hozzád, maradj a kis beszűkült világodban inkább.. szánalmas vagy.

2010. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Én igen. Szeretem az ázsiaiakat. De szinte bármilyen féle gyereket. Csak cigányt nem de annak meg van az oka! Szerintem senkinek nem kell megindokolnom...

22/L

2010. aug. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%
Hááát jókat derülök a válaszokon. :D:D:D Már a válaszokból ki lehet találni, hogy ki hány éves lehet. Sajnálom, hogy egy ilyen komoly témát egy olyan helyen vitatsz meg, ahol főként tizen- és huszon évesek vannak. Azért ha elolvasod az ő válaszukat és a 40 éves hozzászóló válaszát, látszik a különbség. A fiatalok egy ilyen kérdésre nem tudnak mást írni, csak butaságokat :(
2010. aug. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!