Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Örökbefogadnál egy ázsiai...

Örökbefogadnál egy ázsiai kisgyermeket?

Figyelt kérdés
Kort és nemet,válaszodat indokold kérlek.
2010. aug. 29. 16:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%

Én igen.

És azzal az érvvel nem értek egyet, hogy "Azonnal rájönne, hogy nem az én fiam, és már egész kiskorában szembesülnie kellene azzal, hogy őt bizony örökbe fogadták és nem úgy néznek ki az emberek körülötte, mint ő maga"

Szerintem szülőnek nevezni az olyan embereket kell akik felnevelik szeretik taníttatják gondozzák etetik a gyermeket egy életen át, reményt tudást adnak neki

De aki viszont megszüli és le sem sz@ja a fejét, szemetesbe dobja, vagy más ilyen őt nem lehet anyának nevezni

És ismerek olyat akit örökbe fogatak és hidd el sokkal jobban szereti a SZÜLEIT mint sok más vér szerinti gyerek.

2010. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én, ha esetleg nem lehetne gyerekem. Akkor elgondolkodnék rajta.

Cigányt én sem fogadnék örökbe. De mást igen, hogy ha nem lehetne gyerekem.


Annyit szeretnék csak, hogy kicsi korában kerüljön hozzám.


22L

2010. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
86%

16:55:


mit tartasz butaságnak? Miért látszik a kor? A fiatalabbak sem voltak egy véleményen, akkor?

2010. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%

Én igen,mindenképp,sőt akár egy kis néger gyereket is:)Nem számít,hogyan néz ki,a lényeg,hogy szeressék,jó szülei legyenek,és ő is szeresse őket szerintem.

16/L

2010. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
18%

Én nem, mert már van 3 gyermekem. Ennél többet nem tudnék olyan körülmények között felnevelni, amit én optimálisnak tartok.


Ezenkívül ha már örökbe fogadnék egy gyermeket, akkor az nem ázsiai gyermek lenne. Nem szeretném, hogyha másoktól tudná meg, hogy nem mi vagyunk az igazi szülei és azt sem szeretném ha kívülállónak érezné magát közöttünk. Tudom, hogy egy családot nem a vér tesz azzá, de mindig érezné és látná már egész pici korától, hogy nagyon nem hasonlítunk egymásra és ezt a "kedves emberek" lépten-nyomon szóvá is tennék. Sokkal jobb helyen lenne egy olyan családban, ahol legalább az egyik, ha nem mindkét szülő ázsiai.

2010. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tudom mi a szülőség fogalma és nem a vértől függ, de ettől még a külsőségeket nem lehet letagadni és az rendben van, hogy én tisztában vagyok ezzel, de nem hinném, hogy a kisgyerek és a kortársai is tisztában lennének vele.
2010. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kiskorom óta tudom, hogy örökbe akarok fogadni. Nem érdekelne mások véleménye. Engem egy egyedülálló fehér hetero anya nevelt fel, mégis csúfoltak. Egyszer azért, mert alacsony voltam, egyszer azért, mert kövér, aztán mert nagyok a melleim. A magyaroknak elég alacsony az ingerküszöbük - a múltkor egy zöld sapka miatt voltam nevetség tárgya.

23/L

2010. aug. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
Az szép:\ Sajnálom, hogy ez történt veled. Sajnos a legtöbb magyar már ilyen, főleg most, ebben a hűde nagy nemzeti érzelmes korszakban.
2010. aug. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!