Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem szeretem...

Mit csináljak, ha nem szeretem a gyerekeket, mégis lesz egy testvérem?

Figyelt kérdés

Eleve féltestvér lesz és csak ritkán fogom látni, de akkor is félek. A családban lévő többi kisgyerektől (1-4 évesek) is undorodom valamiért, nem tudom miért. Sosem szerettem a gyerekeket, mindig felmegy tőlük a vérnyomásom (ezt szó szerint kell érteni)...


Apám és a jelenlegi felesége vállalt be egy gyereket (apám most 55 éves).

Előtte mikor ketten nyaraltunk külföldön akkor azon morfondíroztunk (persze csak elméletben és abszolút poénból), hogy hogyan lehetne elhallgattatni a melletünk lévő pár gyerekét a strandon. Ő is utálja a kicsiket, engem sem szeretett annyira mikor pici voltam.


Lehet ilyenkor tenni valamit? Ahogy ismerem magam folyton borzasztó dühös leszek a poronytyuk miatt. Nagyon sokat kell majd tanulnom eleve, az pedig nem fog így menni.


Viszont folyton azt mondják, hogy ha nem megyek hozzájuk segíteni, akkor kitagadnak majd...



2021. aug. 16. 12:20
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
27%

Persze.. Apád pedofil, és közösen akarták elvetetni..

Jaj hagyjuk már..

kiskorúnak eleve szülői beleegyezés kell az abortuszhoz. 4 hetes terhesség.. Megint csak 😂 ilyenkor még azt se tudja,hogy terhes..

2021. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Különleges esetekben vállalják ilyenkor is az abortuszt, ha jól tudom. Ha a terhesnek nem felróható okból nem történt meg 12 hét előtt, akkor megcsinálják. Náluk is ez volt
2021. aug. 16. 13:13
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Elcsesztek teged nem kicsit. Masreszt gyerek vagy fogalmad nincs h nem csak addig nem lehet dolgozni rendesen amig otthon vagy vele hanem evekig utana se mert folyton beteg a gyerek. Vegtelen lemondas egy gyerek de veled ezt ereztetni patkanysag a reszukrol. En ha ez mind igaz magam szakitanam meg vagy minimalizalnam a kapcsolatot apukaddal. Oldja meg te se erdekelted ot!!!
2021. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
49%
Persze persze
2021. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim válasza:
93%
Amúgy csak próbáltam tesztelni mennyire kamu a dolog, ha még azt sem tudod miért mehetett volna abortuszra. 18 éves kor alatt egyébként 18 hétig csinálnak ab-t. De nagyon kétlem, hogy igaz lenne ez a sztori.
2021. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
61%
Ugyan hagyd már a kamuparadet, nagyon gyengécske a sztori.
2021. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg kamu a sztori, de ha nem, és mégis már most az a tervük, hogy "neked" szülik azt a gyereket, te mész segíteni, és kitagadnak, ha nem, akkor nézz mélyen az anya szemébe és mondd ezt:"Oké, ha szeretnétek, segítek és vigyázok a kicsire sokszor, de tudnod kell, hogy autista vagyok, depressziós, öngyilkos hajlamokkal, pszichológushoz is járok. Néha nagyon furcsa gondolataim vannak. Biztos, hogy rám mered bízni a csecsemőt akár egy percre is? " Majd eressz meg egy ilyen "pszichós", ördögi mosolyt. Apának is felemlegetheted a nyaralási élményt, hogy milyen poénos terveket szőttetek a szomszéd gyerekek elhallgattatására, majd megjegyezheted, hogy egyik-másik ötlet szinte a kipróbálásért kiált. Hidd el, nem fognak megkérni.
2021. aug. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
39%

Hát, cica, a kitagadás nagyon nem így működik, csak szólok.

Az abortusz sem, ahogy már korábban is írták páran.


Szóval nagyon gyenge kamusztori...

2021. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
82%

Ha a terhesnek nem felróható okból nem történt meg 12 hét előtt


Egy 16 éves kis hülye, aki nem akar kistesót, nem így beszél...

2021. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:

#23 Hál' Istennek csak ritkán voltam beteg, olyankor meg a kedves nagyszülők vigyáztak rám :) Csak a szilveszteri mandulagyulladásom az, ami minden évben eljött valamiért, más bajom sosem volt igazán.


Igyekeztem eddig is minimalizálni a kapcsolatomat vele, de kéthetente láthat, és olyankor látni is akar sajna. De többször nem találkozunk, iskolai szünetekben még ennyit sem.


#25 Ohh, ezt jó tudni. Annyira nem mentem bele akkor a témába (eleve csak hónapokkal később monták el véletlenül), csak kicsit utananéztem, hogy milyen jogi következményei lehettek volna.


#27 Nem rossz terv, de köszönöm, inkább passzolnám : D Képzelem, hogy milyen képet vágnának. Viszont utána olyan pofont kapnék apámtól, hogy a fal betöri a buksim másik oldalról : ( A kérdés egészen jól rávilágított arra, hogy milyen szar is a családom : ) De az ötleted kifejezetten tetszik, kreatív vagy : D


#28 A kitagadás valóban nem teljesen úgy értendő apámnál, mint a normális embereknél. Igazad van, ezt nem fejtettem ki, az én hibám. Apám ezt úgy vezette le, hogy minden kapcsolatot megszüntet velem, kivesz a végrendeletéből ő és a nagyszüleim is arról az oldalról, valamint felveteti velem anyám nevét (amit nem is bánnék, eleve tervben van)


#29 Miért, hogy beszél? Nem kötöszködés, félre ne érts, csak érdekel : ) Talán az autizmusom számlájára írható fel, ha kicsit gyerekesen viselkedek, ne haragudj. Választékosabban ír? Esetleg több az idegen szó? Vagy többet hisztizik? Netalán pont, hogy kevesebbet? Bocsánat, csak tényleg nem tudom, ez az ém szegénységi bizonyítványom : )


Vagy akkor, hogyan beszélek én? Nincs viszonyítási alapom, bocsánat. Lehet, hogy pár évvel fiatalabbnak tűnök, tényleg nem tudom

2021. aug. 16. 23:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!