Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok-e a testvéreddel...

Szoktátok-e a testvéreddel egymás ruháit hordani? Mennyire idegesít téged? (első sorban lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz ha testvérek hordják egymás ruháit? A húgom egyfolytába ellopta a ruháimat és felvette én ettől régen kikészültem de már beletörődtem és mostmár kölcsönösen hordjuk egymás ruháit. Nem tudom, hogy gáz-e vagy sem. Mert volt már olyan rossz májú ember aki azt mondta (megjegyzem elég gúnyosan), hogy "jajjj de aranyosak vagytok, hordjátok egymás ruháit?"

Titeket zavarna-e?

l/18 húgom: 16


2010. aug. 29. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz aki hordja a tesója ruháját. Úgy legalább úgy tűnik, hogy de sok mindene van:)

Amúgy meg szerintem az a beszólás nem rosszmájú h aranyos:)


Én nem hordom a tesóm ruháit, mert ő ilyen plázacicás én meg inkább sportos vagy sportosan elegáns, általában farmer pólóval...

2010. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktuk.:) Én 15, nőcérem 19, régebben ő se szerette ha elveszem tőle, de mostmár van hogy ő veszi el.:DD (mármint kölcsön, természetesen). Nincs ezzel semmi gáz. Ha meg megszólnak (nem volt még példa rá) nem érdekelne minket, max mosolyognánk egyet.
2010. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond szerintem. Mi is néha szoktuk nővéremmel egymás ruhát elkérni báár már a méretünk nem egyezik igy már nem. De háát barátnők is szokták egymás ruháit hordani ez nem gáz. :)
2010. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

én 13 vagyok tesóm 16

mindig elveszi a ruháimat kérdezés nélkűl amitől hülyét kapok nagyon idegesít de én is felveszem, a ruáhit de én nem idegesítem vele hanem csak szépen ellopom aztán szennyes és visszakerűl a szekrényébe és észre sem vesz: D

2010. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz.

Mi külön világ vagyunk és súlycsoport, így nem hordjuk. :)

20/L és 27/N

2010. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :D

nekünk sajnos teljesen egyforma a stílusunk

Volt már olyan, hogy elmentünk együtt vásárolni, próbafülkében találkoztunk és ugyanazokat a ruhákat választottuk, de az legalább jó volt mert egy ruhából minek kettő így választhattunk más ruhákat is. Én csak azt nem tudom elviselni amikor tönkreteszi, mert nem egyszer fordult elő. De amit nem engedek neki azok az ékszereim...megőrülök ha valaki hozzá nyúl mert ő híres arról, hogy mindent tönkre tesz ami a keze ügyébe kerül. Így is az ékszereimnek a háromnegyedét tönkretette de mind1.

Köszi a válaszokat :D

2010. aug. 29. 19:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is hordtuk egymás ruháit egy időben, bár azt én is utáltam, ha szó nélkül vette el a tesóm. Már nem vagyunk egy méret, de ha valami olyan, a mai napig felvesszük.

Jó, azért nem minden nap felváltva, de néha-néha felvenni szerintem teljesen rendben van.

2010. aug. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ja és első az a beszólás igenis rossz májú volt mert az a csaj utál engem. Még egy hülye is leszűrte volna a hangsúlyából, hogy oltásból mondja.
2010. aug. 29. 19:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy megy,hogyha rendet rakunk a ruháink között,akkor utána szól,hogy nézzem át amiket kint hagyott és ha kell belőle valami akkor az már az enyém,mert neki nem kell már.És fordítva is így van:)

Sőt,ha úgy van ruhát is adunk kölcsön egymásnak.


Pl.:van egy fekete szoknya amit ő is és én is szeretek.Így vizsgaidőszakban nála volt a koliba,amúgy ha kellett nekem hazahozta és felváltva hordtuk:D

15/L (nővérem:20)

2010. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam, mert furán néznének rám a tesóm férfi ingében és farmerjában :) Ráadásul én 173 cm magas vagyok, ő meg 195 :D

Viccet félretéve, barátnőm és a nővére rendszeresen hordják egymás ruháit, és sosem volt belőle probléma. Néha a másik ruhája jobban áll a csere után :)

2010. aug. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!