Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok-e a testvéreddel...

Szoktátok-e a testvéreddel egymás ruháit hordani? Mennyire idegesít téged? (első sorban lányok válaszát várom)

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz ha testvérek hordják egymás ruháit? A húgom egyfolytába ellopta a ruháimat és felvette én ettől régen kikészültem de már beletörődtem és mostmár kölcsönösen hordjuk egymás ruháit. Nem tudom, hogy gáz-e vagy sem. Mert volt már olyan rossz májú ember aki azt mondta (megjegyzem elég gúnyosan), hogy "jajjj de aranyosak vagytok, hordjátok egymás ruháit?"

Titeket zavarna-e?

l/18 húgom: 16


2010. aug. 29. 19:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha azonos a méretetek, akkor nem gáz. Ha azonos a méret, de a korkülönbség nagy...hát, nem vagyok abban biztos, hogy egy huszonéves lánynak a Hannah Montana-s felső okés. Én ha akarnám, se tudnám tesóm ruháit hordani, meg ő se az enyéimet, mert ő M-es L-es méret, én meg S-XS-es vagyok.
2010. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Igen, de már ritkán. Régebben többször amíg tinédzser voltam. Söt én inkább anyukámmal szoktam "közösködni", mert nagyon fiatalos ruhákat hord, ami az én ízlésvilágomnak és koromnak is megfelel. Férjnél vagyok és van egy kislányom is, már nem mindent vehetek fel amit régen simán. Pl. kihívó cuccokat :)

22/L, húgom 18/L

2010. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat :D
2010. aug. 29. 22:17
 14/15 anonim ***** válasza:

Én, a húgom, és Anyu mind hordjuk egymás ruháit.

Nem idegesít, mert előtte mindenki szól a másiknak.

23/L

2010. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem öcsém van, szval nem :D. De én egyébként sem szeretek közösködni ruhán (sem könyvön, sem blogon, sem hajkefén, sem parfümön, semmin)... lehet, hogy önző dög vagyok, de ez van. Ja, meg a másik kölnijét/parfümjét sem szeretem szagolgatni, mikor felveszek egy ruhát, pedig ha gakran hordta, akkor előbb-utóbb megérződik rajta.
2010. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!