Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha teherbe esel, esküvőd lesz...

Ha teherbe esel, esküvőd lesz vagy megszületett a baba, vagy valami történik vele, veletek. Ezeket az eseményeket, képeket esetleg minden egyes rokonnal külön megosztjátok? Vagy pl elmondjátok a szüleiteknek?*

Figyelt kérdés

*Ők meg tovább adják a többi rokonnak a jó híreket, képeket a babáról?

Hogyan működik ez a ti családotokban?


Normális, hogy személy szerint nálunk csak a főbb emberekkel vannak megosztva a dolgok és ők mondják tovább a többieknek? Hozzám közvetlenül se hír se kép a gyerekről nem szokott eljutni. Kicsit rosszul is esik. Azért kérdezem más családokban hogy szokás?

25n



2021. aug. 24. 13:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább az egyetemi barátnöimmel osztok meg dolgokat, mint a rokonokkal. Van egy közös messenger csoportunk. Oda ha ír valaki, a többi is látja.

46/n vagyok. Nem mai keletü a barátság. De ök fontosabbak, mint bármelyik rokon.

2021. aug. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem nincsenek testvéreim, szüleim testvéreitől és az ők gyerekeiről + a szüleim unoktestvéreiről és gyerekeikről soha nem kapok közvetlenül én képeket, infókat, csak, hogy pl ők beszélnek szüleimmel vagy nagyszüleimmel és azok mondják el / mutatják meg nekem.

Nekem ez elég rosszul esik, de erőltetni nem fogom.

Szóval elgondolkodtam rajta másnál mi a normális. Valamint ha nekem lesz esküvőm, születik gyerekem akkor ki az akivel biztosan én fogom közölni a híreket.

2021. aug. 30. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!