Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesitene, ha a párod...

Idegesitene, ha a párod rendszeresen túrná az orrát? Komolyan!

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, minden ok (nagyjából), de ez az egy nagyon idegesit benne. 27 éves, és túrja az orrát, nem csak előttem, mások előtt is. Nagyon utálom, hiába mondom neki, szinte már reflexből csinálja.

Fel szoktam mérgedni, nem is beszélek vele egy ideig, kiráz a hideg ettől a szokásától. Mit csináljak vele? :S:S:S

22/L


2011. máj. 31. 20:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ősbányász:D De szerintem próbáld meg leszoktatni, ha csinálja azonnal szólj rá. És beszéld is meg vele. Hátha egy idő után leszokik ha mindig rászólsz.
2011. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ezt akkor intézze el, ha nem társaságban van. Mondjuk ez elég gáz, hogy valaki 27 évesen ilyen szinten van.
2011. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
49%

Persze.

Sőt, elsőre másodszorra szólnék, aztán szakítanék.

2011. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy gáz, próbálom leszoktatni, de nem nagyon megy:(

Az a legrosszabb, hogy undoritónak tartom, és néha már úgy érzem ezért fogok kiábrándulni belőle.

2011. máj. 31. 20:10
 5/36 anonim ***** válasza:
57%
NEM fog leszokni, olyan társ kell mellé aki elviseli. Imádom ezeket a "megváltoztatom projekteket", eddig még egy sem jött be...
2011. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
50%
1 hétig működni fog a dolog,s aztán megint kezdené.
2011. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy egyedül!

Az én pasim is ilyen, ő 29 éves.

4 éve vagyunk együtt, az első 1.5 évben semmi ilyesmit nem mert tenni előttem, de azóta böfög, fingik, orrát túrja, én is rettentően utálom, mondtam már neki nem egyszer hogy fejezze be mert ki fogok belőle ábrándulni.

És nem elég hogy túrja, de még el is fricskázza, szétszórja vagy beletörli az ágyneműbe. Nemtudok vele mit csinálni, lassan odébb állok!

Ha nálatok is vannak egyéb problémák is (mert nálunk vannak), akkor javaslom neked is ezt!

22l

2011. máj. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben bekenném az ujjàt valamilyen erõs paprikàval, de ùgy, hogy nem veszi észre. En sem birnàm nézni, bàrmennyire szeretem.
2011. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
17%
Nyugodj meg, nem kell ezt ilyen komolyan venni.:) Persze nem helyeslem ezt a szokását, de régóta együtt vagy vele, szereted, ne ez álljon a boldogságotok útjába.:D Fogadd szépen el őt a rossz szokásaival együtt. Hidd el, kívülről ez nem tűnik olyan vészesnek.:D
2011. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
28%

Mi közöd van hozzá?A te orrodat túrja?Mégis hogyan szedje ki onnan ha mondjuk orr fujással nem kön ki?Porszivóval??

Micsoda problémáid vannak.....

Gondolom holnaptól sz@rni se menjen el mi?

2011. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!