Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok: az apám ( aki...

Mit gondoltok: az apám ( aki tehetős ) a 16. szülinapomra 1 szem borotvát vett, amit az nap vett a boltba, de a barátnőjének csak úgy ajándékba vett 1 aranyórát?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem durva ez 1 kicsit? És emellett teljesen nem foglalkozik velem és a testvéremmel, mindig a barátnőjével van, vagy ha itthon, velünk van, akkor részeg. Nagyon kezd elegem lenni ebből.

16/L


2010. aug. 30. 17:19
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:32


Igazából vele élek, szóval ő tart el... De számomra akkoris ez nagyon durva. Én sose kérek semmit, de még a szülinapomra se figyel oda . Hát mostantól kérni fogok, nekem is megveheti ha annak a szutyoknak megveszi.

2010. aug. 30. 17:38
 12/32 anonim ***** válasza:
17%

Nőj fel! Oszt kész. Lassan ideje. Apádat pedig nem kötelező a továbbiakban szeretni, de te nem ítélheted meg, mert az az ő élete. Neki is csak egy élete van, és azt joga van úgy leélni, ahogy ő akarja. Ha nem teszik, el lehet menni dolgozni és albérletben lakni. Mások is megtették ezt, nem olyan nagy dolog.


De amíg az ő kenyerét eszed, addig csukd be szépen a szádat, jó?

2010. aug. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:40


Igen? Szerinted az mennyire megoldható hogy 16 évesen DOLGOZZAK, ALBÉRLETBE MENJEK, MEG MÉG A GIMNÁZIUMOT IS KIJÁRJAM, AZTÁN EGYETEMRE MENJEK?:D Te normális vagy egyébként? Vagy nem értem, mit gondolsz? Szted mikor menjek dolgozni, minden délután 3kor érek haza az iskolából. Amúgy meg nem hiszem h az normális, h 16 évesen le vagyok sz*rva, és nem foglalkozik velem 1ik szülőm se kb. De te biztos nem élted ezt meg, és nem tudod h milyen.

2010. aug. 30. 17:43
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Borotvát vett neked ?! O.o nem lány vagy ?
2010. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
68%
Vagy epilátort ? Nem lehet hogy vmire célozni akart ? :S
2010. aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
100%

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:40


Te garantáltan valami retardált barom lehetsz.ahh már nehéz is belekezdenem bármit írni egy ilyen se*gfejnek komolyan..Már tudom,hogy ha egyser lesz gyerekem akkor nem így fogok gondolkodni mint te :)

Egyátalán nem ismered a családi körülményeit se az apukáját,de játszod itt az igazság bajnokát.Nagyon könnyen kijelnted ám egy 16 éves gyereknek ,hogy nőjél fel.te idióta barom állat ,mentsem meg az ég az ilyen embertől

2010. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:44


Eddig is borotválkoztam... :D Nem hinném h bármire célozni akart volna, csak ennyire nem érdekli sztem a szülinapom.:)

2010. aug. 30. 17:45
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
uhh :S Ez szerintem is durva :( Próbálj beszélni vele, mást nem nagyon tudsz csinálni sajnos...
2010. aug. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem volt szép, utolsó. A kérdező jogilag egy 16 éves TANKÖTELES GYEREK. A szüleinek ÁLLAMPOLGÁRI KÖTELESSÉGE eltartani és tisztességes bánásmódot, biztonságot nyújtó családi légkört biztosítani számára. Ez kötelesség, nem jótékonyság vagy adomány. Ők akarták a gyereket, nem a gyerek a szülőket.


Kérdező: nem biztos, hogy a nő a pénzéért van vele (bár elképzelhető), arról nem ő tehet, hogy nem foglalkozik veletek. Lehet, hogy nem is tudja, hogy milyen a gyerekeivel. Lehet azt hiszi, nektek is aranyórát vesz. Amúgy lánynak borotvát? :o Ez elég fura... Egyébként nekem se szimpatikus az apád. Én is azt tudnám javasolni, hogy húzd ki valahogy azt a 2 évet, aztán húzz el egy távoli városba főiskolára, egyetemre (hiszen ha tehetős a fater, megteheted). Anyukádhoz miért nem tudtok költözni?

2010. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ja értem akkor ok :D Hát azért sztem alapvetöen az is bunkoság hogy a lányának egy borotvát vesz ... akkor már inkább plüsmaci
2010. aug. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!