Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok: az apám ( aki...

Mit gondoltok: az apám ( aki tehetős ) a 16. szülinapomra 1 szem borotvát vett, amit az nap vett a boltba, de a barátnőjének csak úgy ajándékba vett 1 aranyórát?

Figyelt kérdés

Szerintetek nem durva ez 1 kicsit? És emellett teljesen nem foglalkozik velem és a testvéremmel, mindig a barátnőjével van, vagy ha itthon, velünk van, akkor részeg. Nagyon kezd elegem lenni ebből.

16/L


2010. aug. 30. 17:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
17.48 vagyok, az "utolsó"-t 17.40-nek írtam, csak azóta jött egy csomó válasz.
2010. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért kellett lepontozni, mert visszakérdeztem... Lehet maradi vagyok, de egy apa lánynak borotvát vegyen születésnapjára... Csak nekem furcsa?
2010. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

17:40

Neked nagyon nincs reális világképed. Egy 16 éves még gyerek, akinek iskolába kell járnia és otthon szerető családi környezetben kell nevelkednie. Attól még, hogy te ezt nem kaptad, meg vagy te nem adod meg a gyerekeidnek, (vagy egyszerűen csak fogalmad sincs róla, hogy miről beszélsz) még nem az lesz a normális.

Az apja felelősséget vállat érte, mikor megszültetett, kötelessége ellátni és az egészséges fejlődéshez mindent biztosítani.

A lány az áldozat és nem a bűnös. Ne hibáztasd őt és ne vond felelősségre!

2010. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:48


Az édesanyám nem rég vesztette el a munkáját, nem tudna minket eltartani, és messze lakik tőlünk :S

2010. aug. 30. 17:51
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Amugy tudod az hogy a "szutyok"-nak igaza van?? Ha apád egy ilyen undorító pénzes hájfej,akkor meg is érdemli hogy jól lehúzzák,te is tedd azt! Ha nem ad is,akkor is legalább addig élvezd a pénzét amig lehet! húzd le ahogy tudod!Legyél rafinált!
2010. aug. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:54


Igen, tudom h nagyon igaza van. De nagyon nem szeretném h 1 ilyen szutyok vigye el a pénzt, ami a "családé".

2010. aug. 30. 17:55
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2010. aug. 30. 17:59
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem szeretném de sajnos nem tudsz tenni ellene,ezért mondom hogy te is próbálj meg mindent kirafinációskodni magadnak,hogy legalább rád is annyit költsön mint a "szutyok"-ra! Keress egy jó drága sulit,(az egyik válaszoló mondta és igaza van!),messze töle,aztán hagy fizessen a pénzeszsák,legalább kevesebb marad "szutykokra"!!!!
2010. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 59%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:40


Egyébként elhiheted, hogy sokkal szívesebben költöznék el albérletbe, mint hogy őt lássam. De ez nem megoldható számomra, 1átalán sztem el sem költözhetek 16 évesen egyedül saját albérletbe.

2010. aug. 30. 18:02
 30/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:01


Igen, ez lesz.^^ Énis ezt gondoltam, hogy majd bepótolom én szépen még ezt a szülinapot, nem kell félnie.

2010. aug. 30. 18:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!