Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban én lennék a rossz, és...

Valóban én lennék a rossz, és szegyént hozok anyámra?

Figyelt kérdés

Anyám szomszédja, egy 70valahány éves öregasszony megkért, hogy rendeljek neki az emag-ról egy elektromos olajradiátort, mert már nincs ereje télen fával fűteni.

Oké, szívesen segítek, még kártyával előre ki is fizettem helyette amíg megkapja a nyugdíját. Tegnap meg is érkezett a csomagja, és hívott anyám, hogy nála van a radiátor, mert a néni meggondolta magát és már nemkell neki.

Mondom neki, hogy ez nem így működik, mert már előre kifizettem 19ezer forintot, és nem lehet visszaküldeni. Anyám próbált nyugtatni, hogy hát ez nem is olyan nagy összeg és ne haragudjak a nénire, majd jó lesz nekem a radiátor.


Számomra ez elfogadhatatlan és elmentem a nénihez, hogy vegye át a cuccát és fizesse ki, persze nem így lett. Elkezdett sopánkodni, hogy jaj nagyon magas lesz a villanyszámlája és kevés nyugdíja bla-bla. Végül már kiabáltam vele és kicsúszott a számon egy-két cifrább megjegyzés. Erre anyám közbeszól, milyen tiszteletlen vagyok a nénivel és ő szégyelli magát miattam.



2021. szept. 9. 17:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen igazad van. De szerencsére nem buksz, az eMAG visszaveszi.
2021. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem biztos, sajnos hiába a szabály szoktak kekevkedni, hogy iylen olyna modnvacsinalt okkal nemv ehetik vissza.
2021. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen neked van igazad, de majd kíváncsi leszek, hogy télen mivel fog fűteni, mert ugye írtad, hogy ezzel szeretett volna segíteni magán. Szóval lehet hogy pár hónap múlva meg fogja bánni.
2021. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Néni fizesse ki, vegye át. Utána azt csinál vele amit akar. Adja el.
2021. szept. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Egy idos neni, aki talan demens is, mit tehetne? Add el a radiatort es ne hisztizz piti 19ezer Forinton. Hogy lehetsz ilyen gusztustalan, ember?
2021. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Tehát ha téged meglop, átver egy idős ember, akkor az rendben van? Ha egy nyugdíjas korú kirabol az aluljáróban, az tök oké, mert öreg?

Nagymamám több mint 70, mégsrm demens! Nem minden idősnek megy el az esze!

"Piti 19 e ft" ból megvan a havi fűtésszámla télen!

2021. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!