Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a férjem olyan...

Mit tegyek, ha a férjem olyan embereket hív meg a szilveszteri bulira akiket én nem szeretnék?

Figyelt kérdés
Mindíg jó buli szokott lenni nálunk szilveszterkor,de most a párom olyan emberekkel keveredett össze akiket én már régóta nem szeretek,2 ilyen házaspárt is meghívott.Ezt még valahogy el is viselném,de tegnap közölte,hogy az egyik nőnek jönne a húga is.Erre végképp ki akadtam.Szerintem ez az én otthonom is jogom van eldönteni ki jöhet ide ki nem,de szerinte én vagyok a köcsög,hogy minden nőt alapból útálok.Eddig családtagok és a párom barátai voltak itt valamint az én családom tagjai és a gyerekek barátai.Borzasztó nagy kérés lenne,hogy ne hívjunk meg egyedül álló 20 éves kiscsajokat.Már az egész bulitól elment a kedvem.A párom azt mondta akkor az idén nem lesz buli,mert nem mondhatja a meghívott házaspárnak,hogy csak ők lettek meghívva nem az egész familiájuk.Pedig szerintem igen is mondhatná.Kérlek írjátok meg mit tegyek.Nem akarok a többiekkel sem kicseszni,de ha az én kedvem volna elrontva egész este alatt az sem lenne jó.
2008. dec. 11. 07:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na, akkor nagyjából a te igazad érvényesült :) Örülök :)
2009. jan. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!