Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mozaik család általában egy...

A mozaik család általában egy rémálom?

Figyelt kérdés

Év elején költöztem össze a párommal akinek már külön élő felnőtt gyereke van. Sajnos elő jöttek olyan buktatók amire nem készültem fel mikor gyerekes férfival összeálltam.. Egy kis faluban lakunk így jól ismerem párom exét sajnos sose csíptük egymást. Na talán ebből is adódik de ha családi összejövetel van a gyereküknél - én nem kívánatos személy vagyok akkor ott, így párom nem is hívott el... Pl. most szüretelnek - együtt a régi család újra. Apa, anya , gyerek. Én pedig vágjak ehhez jó képet! Aki ebbe a helyzetbe van az biztos átérzi remélem h ez nekem nem egy jó érzés átélni. Nyilván meg nem tilthatom h ne segítsen a párom a gyerekének csupán azért mert nekem nem tetszik ez a felállás.

De egyszerűen nem tudok rá megoldást csak azt érzem h ez így nem tetszik nekem.


2021. szept. 23. 08:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebböl menekülj.
2021. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Általában az, igen.

Elég egyetlen unintelligens vagy rosszindulatú ember, és oda minden. Nem lehetetlen, csak majdnem.

2021. szept. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Párom, párom..igazából tudtad, hogy mire számíts. Ha annyira zavar, keress gyerektelen pasit, mert ez soha nem lesz jobb.
2021. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23# Sajnos nem tudtam. Az ember nem tud egy kapcsolatra mindenre kiterjedően felkészülni. Hibáztam h ilyenekbe anno nem gondoltam bele....
2021. szept. 24. 14:02
 25/27 anonim ***** válasza:
81%
Ha már fel van vállalva a kapcsolatotok és együtt éltek, akkor felfoghatatlan, hogy téged kirekesztenek egy családi programból. Ráadásul gondolom, nem miattad váltak szét..akkor mi a baj? Szerintem menekülj és keress olyan férfit, aki nem passzol le soha. Ezt elvált szülők gyerekeként mondom.
2021. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Szia. Nagyon ismerős. Az én férjemnek 3 felnőtt gyereke van. A “gyerekek” sose kedveltek, nem jöttek hozzánk a kislányunkat nem ismerik. Ők is csak úgy kezdték eleinte hogy ballagás amire én nem mehettem , családi összejövetel, de meg is tettek mindent hogy egymás ellen hangoljanak minket. Mikor nem sikerült minket szétszedni akkor jött egy mocskolódó videó a YouTube on, feljelentéssel fenyegették az apjukat , meglopták a férjemet. Most eljutottunk arra a szintre hogy nem bízunk bennük, nem hiszünk nekik. A házasságunk erősebb lett, lett még egy közös cél. Most építkezünk. Szerintem nem veszett fejsze. Az idő igazából mindent megold . Én is dühös voltam eleinte a húzásaikért. De igazából minket szétszedni mégsem tudtak. Ha szeretitek egymást akkor érdemes lenyelni egy két dolgot, de ráadásul nem a párod gonoszkodik veled hanem a gyerekei.
2021. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
73%
Tiltani kellene ezeket a mozaik családokat. Ezekhez szolgalelkűnek kell lenni sajnos. Senkinek nem ajánlom! Ha gyerekes nővel vagy férfival kerít össze a sors, gyorsan lépj le.
2023. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!