Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám megcsalja apámat mi...

Az anyám megcsalja apámat mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Az anyám megcsalja apamat ma találtam rá konkrét bizonyitékot...gyanítottam de reméltem,hogy nem igaz. Nem tudom mi tévő legyek van egy 5 éves hugom is..Tehetetlennek érzem magam bár szembesiteni akarom vele de nem tudom mit mondjak hogyan kérdezzek rá

2021. szept. 25. 19:58
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
71%
Én most válaszolok először és nemtől függetlenül ugyanaz a válaszom mindkét esetben: te a gyerekük vagy, maradj ki ebből. Majd ők elintézik. Vagy nem.
2021. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
80%

Kedvenc nőgyűlölőnk kommentjeit olyan jó olvasni és röhögni rajt, hogy keseredhetett valaki így meg...


Amúgy meg először anyuddal kéne beszélni a dologról, nem úgymond instant bombát robbantani, hogy tényleg válás legyen a vége. Szóval ha annyira beszélni akarsz róla, először beszélj anyuddal róla, és hallgasd meg, illetve bizonyosodj meg róla, hogy tényleg igaz-e.

2021. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%
Anyuddal azért beszélhetnél, hogy ha már ezt teszi, kicsit okosabban is tehetné, hogy teneked ne tűnjön fel, mert ezzel traumát okoz neked. Nyilván ha közlöd vele, ő elkezdi mondani, hogy ez nem a te ügyed, neked nem kell ezzel foglalkozni, és nem fog megérteni, hogy neked ez rossz, de ez már őt minősíti, ha így lesz. De komolyabban belefolynod tényleg nem kéne ebbe, de igazából te tudod, rajtad áll, ahogy jónak látod. Nem várhatják tőled, hogy te hordozd a terhét ennek, mert nem képesek eltitkolni előled. Ha te attól felszabadulnál, mondd el apudnak. Ez rólad is szól, és mondom, ha ők nem tudták ezt diszkrétebben intézni, ne te idd a levét!
2021. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%
Hallgass. Ne avatkozz bele.
2021. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
51%
Ha eltitkolod te is bűnrészes vagy. A helyedben kitálalbék mindenki megérdemli az őszinteséget.
2021. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is anyukáddal beszélj először. Apukáddal is neki kellene közölni először nem neked. Talán azt mondanám neki hogy ha ő nem mondja el akkor én fogom. Mert mindentől függetlenül apukádnak joga van tudni az igazat hogy eldöntse hogy megbocsájt-e. Ha igen akkor azt tiszteletben kell tartani. Ha nem akkor azt is. Lehetséges hogy a gyerekek miatt együtt maradnak, de akkor sem élhet hazugságban.
2021. szept. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
Azért elég kegyetlen elhallgatni is, most szerintem egyik válaszolónak sem esne jól, ha ők lennének felszarvazva és mindenki tudná de senki sem szólna nekik.
2021. szept. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez egy troll kérdés.
2021. szept. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%

Most tegyük félre azt, hogy szerintem 21-esnek van igaza, engem megdöbbent a sok "nincs közöd hozzá" komment. Tételezzük fel, hogy igaz. Márpedig ilyen eset azért történt már, hogy a kamasz gyerek jön rá a megcsalásra. Ez alapjaiban megingatja egy gyerek életét, hiszen szembesül egy hazugsággal, az egyik szeretett szülője lehet át van verve a másik szeretett szülő által, és ott a félelem hogy akkor válás lesz a vége.


Nem a huszadik kotnyeles szomszédról van szó, hanem a gyerekekről, akik az ilyen piszkos játszmák levét isszák a végén érzelmi és anyagi szempontból is.

2021. szept. 26. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
97%
Anyukáddal beszélj erről. Ha te rájöttél, idő kérdése és apád is rá fog jönni.
2021. szept. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!