Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám megcsalja apámat mi...

Az anyám megcsalja apámat mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Az anyám megcsalja apamat ma találtam rá konkrét bizonyitékot...gyanítottam de reméltem,hogy nem igaz. Nem tudom mi tévő legyek van egy 5 éves hugom is..Tehetetlennek érzem magam bár szembesiteni akarom vele de nem tudom mit mondjak hogyan kérdezzek rá

2021. szept. 25. 19:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
27%
Semmit ne tegyél.
2021. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
66%
Lehet hogy apád is megcsalja anyádat, csak arról nem tudsz. Nem látsz bele a kapcsolatukba hogy miért hidegültek el egymástól, és gondolom nem akarnak elválni, részben a ti érdeketekben is. Én a helyedben nem szólnék bele. Inkább Maradj ki belőle, legyen ez az ő dolguk.
2021. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%
Mindenképpen szembesíteném anyámat azzal, hogy tudok róla és megkérdezném mégis miért veri át apámat. Én biztosan nem tudnék nyugodt szívvel üldögélni a családi asztalnál pl, miközben tudom, hogy anyám félrekúr. Nem tudnám ezt megtenni apámmal szemben, hogy ugyan tudom, hogy anyám csalja, de a világon semmit se szólok.
2021. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
51%
Anyukád sem hülye, csak jobb neki "nem látni". Nem a te dolgod.
2021. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
63%
*Apukád, bocs
2021. szept. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!