Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhet a lányommal?

Mi történhet a lányommal?

Figyelt kérdés

A lányom 17 éves,most kezdi a 12.osztályt.Kb 3 hete kezdtük el neki emlegetni az iskolát.Alapból nagyon mosolygós lány,mindenen nevet.Ha meghallotta az iskola szót,belázasodott,rosszkedve lett,az arca tűz piros lett.Ahogy közeledett az iskola egyre rosszabbul lett,de csak ha az iskoláról beszéltünk.Ismerem annyira,hogy nem tetette a rosszullétet,és a lázmérőnk is jól működik.Tegnap este 40 fokos láza lett miután bevásároltunk az iskolába.Az orvos azt mondta,nem tudja mitől lázas,mert nem influenzás és nem beteg.Ma hajnali 4-től hányt és hasmenése volt,az arca tűzforró és nagyon meleg volt,így iskolába se tudott menni.(A lányom nem hisztis,szóval biztos vagyok benne hogy nem teteti.)


Pszichésen retteg az iskolától?

Találkozott már valaki ilyennel?


2010. szept. 1. 14:37
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
esti vagy távoktatás a megoldás. Anno én otthagytam emiatt a nappalit. Megérte...
2010. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azóta mi a helyzet?
2010. szept. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!