Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a mondat, amit gyerekkor...

Mi az a mondat, amit gyerekkorodban leginkább utáltál hallani a szüleidtől?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 14:10
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
84%

"Még nem."


- Anya, ott vagyunk már?

- Még nem.

2021. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
83%

Egyiket se. Anyám normális,szerető anya.

Apám egy alkesz f.sz,míg el nem váltak gyakran mondogatta:

"Neked még zacskóba sz.rni és azt szopogatni"

2021. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a "majd ha nagyobb leszel ezt még nem értheted" volt. Meg tudtam tőle őrülni. 😅
2021. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim válasza:
86%
Bezzeg az én időmbe nem volt telefon most meg állandóan ezt nyomod🙄ez nálunk mindennapi
2021. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
89%

Mindig nagyon kíváncsi gyerek voltam és sok mindent kipróbáltam: sportok, szakkörök, zene, tánc, tényleg mindent.


Amikor otthon, lelkesen gyakoroltam épp valamit, apámtól mindig megkaptam, hogy minek erőltetem? hisz úgy sem leszek jó benne.


Felnőtt fejjel utólag már látom, hogy a nyomorult, savanyú életében nem bírta elviselni, ha valaki próbál sikeres lenni. Sajnos nagyon mély nyomott hagyott bennem, azóta sem vagyok kitartó és utálom magam érte.

2021. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 Metionin ***** válasza:
91%

"Neked nincs szerintem. Neked kuss van."


Minden véleménynyilvánításomra ez volt a válasz, ami úgy kezdődött, hogy "szerintem".

2021. okt. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
81%
Vágasd le a hajad mert úgy nézel ki mint egy buz......a hajam még lassan 40 évesen is félhosszú, de sajnos már nem hallgathatom ezt újra. Bár hallhatnám.....
2021. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nem mondtak ilyeneket de amit állandóan szajkózott anyám, az a "magadnak tanulsz, nem nekem" mondat volt. Ezzel a mondattal mosta kezeit ha rossz jegyet vittem haza. Teljesen egyedül maradtam a tanulással kapcsolatban. Ha bármi problémám volt nem kaptam segítséget, nem ösztönöztek semmire. Anyám azt várta, hogy elvégezzük a középsulit (meg max egy szakmát) és takarodjunk el dolgozni, hogy beleszálljunk a rezsibe, mert ő természetesen nem dolgozott.
2021. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
80%
Engem a legjobban azt bántott, amikor azt mondták, hogy nem mehetsz motorozni.
2021. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
80%
Ne játssz a késsel.
2021. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!