Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember mond ilyet, nem...

Milyen ember mond ilyet, nem akar velem karacsonyozni?

Figyelt kérdés
Egy eve vagyok egyutt a parommal,ma szoba jott a Karacsony , kicsit sok kiadasunk volt es meg van is ami a kovetkezo honapra is kihat.Aztan lassan , de helyrejovunk. Haza szerettem volna mar menni, meglatogatni a csaladot , mert kozvetlen karacsony elott nem lesz idom. Mar csak a jovo hetvege maradt. Egy-ket nap otthon es jovunk vissza. Karacsonyfat , diszeket , stb... kene venni.Ami nem olyan olcso , ha barki kiszamolja. Erre a paromnak az az otletetamadt , hogy mindenki menjen haza karacsonyozni!!!!!! Vagyis toltsuk kulon az unnepet, aztan majd "itthon talalkozunk". Alig birtam ki , hogy ne sirjak. Most akkor mi van ? Egyutt vagyunk vagy sem ? Nem akar velem karacsonyozni? Ennyire nem lehet sporolni egy fan meg a tobbin! :`(
2008. dec. 12. 16:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Elég szomorú, ha a párod így gondolja.
2008. dec. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Ááááá, lépj le, míg nem késő!!! Ettől csak rosszabb lesz, hidd el!!!
2008. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

szerintem csak az ideg szólt belőle. karácsony előtt sok családban a tetőfokára hág az őrület. repül a pénz, mindenkine szeretnénk m,egfefelni, tiszta bolondokháza.


De ha a véleménye egy-két nap múlva sem változik, akkor egy nagy tapló és itt az ideje, hogy szakítsatok ui. ez később sem fog változni. Mekkora mázlid lesz hogy nem házasodtatok össze. az csak bonyolította volna a dolgokat. a gyerekekről nem is beszéélve. de mindez csak akkor ha nem tágítana a javaslatától

2008. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Engem is rettenetesen elkeserit, soha sem gondoltam volna, hogy valaha ezt hallom.Azzal mentegetozik, hogy hatha en nem mertem eddig mondani, hogy otthon szeretnem toltani a karacsonyt.De ez csak kifogas. Nem akarom elhinni , hogy ennyire nem er semmit ez a kapcsolat! :(
2008. dec. 12. 16:53
 5/22 A kérdező kommentje:
Pedig o akart hazasodni, de en azt mondtam, hogy varjunk meg egy kicsit , eleg friss ez a kapcsolat , ismerjuk meg jobban egymast. Ha ez o valojaban ... akkor azt hiszem tenyleg haza kell mennem , de nem csak karacsonyra!
2008. dec. 12. 16:56
 6/22 anonim ***** válasza:
95%

Az én párom is ezt mondta az első karácsonykor, mi is egy éve voltunk együtt, együtt is éltünk. Úgy gondolta, hogy eddig a szülőkkel karácsonyoztunk, hirtelen nagy váltás lenne nekik, hogy most külön ünnepelünk, mert ugye egyidőben 2 helyen nem lehettünk a távolság miatt. Én belementem, nem mondom, hogy nem esett rosszul, de adtam még esélyt a kapcsolatnak, azóta 11 karácsonmyt töltöttünk együtt, most már a gyermekeinkkel, szóval szerintem ez miatt ne szakíts vele. Kérd meg, hogy indokolja meg, Ő miért gondolja így, lehet, hogy nem csak a spórolás miatt.

Mindentől függeltenül legyen nagyon boldog a karácsonyod!

2008. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

Normális esetben azt mondta volna, hogy menjetek el ide is oda is EGYÜTT!

Házastársak külön karácsony?? ez vicc!!

2008. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Hat azert annyira nem is dragak a diszek es a karacsonyfa, ne is haragudj. Lehet, hogy tulkoltekezted magadat, es ezert akadt ki a parod. Ha meg gyereketek sincs, akkor nem kell szerintem annyira puccos fat es diszeket venni, foleg ha nincs is nagyon ravalo.

Kulonben a ferfiak nagyon masak mint a nok, mindenben, mindig, es mindenkivel. Gondolom, mar kezdesz te is rajonni. Kulonben kulfoldon eltek, vagy mit jelent az, hogy hazamenni?

2008. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat. Igaz , hogy vele ez lenne az elso karacsonyom, de kulon a csaladtol nem egeszen. 5 evig laktam kulon.Amugy szerintem is "egyutt" az igazi , bar egyukunk szulei sem kedvelik a masikat. Engem az ovei, ot , az enyemek.Meg ha nem is mennek oda vele, de... igen.

Kulfoldon lakom, igen , kb :1000-1100km-re a csaladomtol.Nyar ota nem is lattam oket, ezert volt mar kozel egy honapja tervben , hogy "hazamegyek".De igy meg sutni sem tudok "magunknak"karacsonykor. Egyszeruen nem lesz idom.

Amugy nem koltekeztem ki magam egyaltalan.Nem vettem meg semmit, "csak" elkoltozunk a hetvegen egy masik alberletbe , igaz kicsit dragabb lesz , de nem sokkal.

De igy nem sok ertelme volt, "harcolni" az uj lakasert, hogy meg karacsony elottig meglegyen... :(

Amugy otthjon megvannak a diszeim, tehat meg venni sem kene.Ha pedig igen , valoban nem olyan draga,de neki mas a velemenye ezek szerint.

2008. dec. 12. 17:32
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 ev utan ez nem nagy tragedia, foleg hogy kulfoldon laksz. Nekem is kulfoldi a parom, es konkretan 3 karacsonyt nem toltottunk egyutt, mert o mindig hazament karacsonykor, es nekem ezzel semmi bajom nem volt. Es szerintem ha nyar ota nem lattad a csaladod, akkor en is azt mondanam, hogy menj haza karacsonyra, tolts otthon 1 hetet veluk (ha megteheted). Mi ezt annak idejen ugy hidaltuk at, hogy 22-e kornyeken hazament a parom, majd 27-en visszajott. Es a pasik valoban mashogy allnak a karacsonyhoz (is). A kovetkezo karacsonyt meg szervezhetitek maskepp. Szerintem ne gondolj rogton arra, hogy nem akar veled lenni, de gondolom o is igyekszik athidalo megoldast talalni.
2008. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!