Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember mond ilyet, nem...

Milyen ember mond ilyet, nem akar velem karacsonyozni?

Figyelt kérdés
Egy eve vagyok egyutt a parommal,ma szoba jott a Karacsony , kicsit sok kiadasunk volt es meg van is ami a kovetkezo honapra is kihat.Aztan lassan , de helyrejovunk. Haza szerettem volna mar menni, meglatogatni a csaladot , mert kozvetlen karacsony elott nem lesz idom. Mar csak a jovo hetvege maradt. Egy-ket nap otthon es jovunk vissza. Karacsonyfat , diszeket , stb... kene venni.Ami nem olyan olcso , ha barki kiszamolja. Erre a paromnak az az otletetamadt , hogy mindenki menjen haza karacsonyozni!!!!!! Vagyis toltsuk kulon az unnepet, aztan majd "itthon talalkozunk". Alig birtam ki , hogy ne sirjak. Most akkor mi van ? Egyutt vagyunk vagy sem ? Nem akar velem karacsonyozni? Ennyire nem lehet sporolni egy fan meg a tobbin! :`(
2008. dec. 12. 16:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

Én is külföldön élek:)

És nekem se tölti velem a pàrom a karàcsonyt.

Tényleg kiadàs lenne,mmàsrészt ha a csalàdjàhoz vinne,ott én nem érezném magam felszabadultan,egy.két ora rendben van,de tovàbb nem "szeretek zavarkodni"

Tavaly én egy üveg vörösbor mellett az internetet bujva,meg néhàny filmet kukucskàlva töltöttem el a karàcsonyt,utolag visszagondolva nem is bàntam meg,legalàbb volt idöm amit csak magamra fordithattam(forro ülö fürdö,egésznap az àgyban,ettem-ittam,és nem kellett senkiért se kifelé ugràlnom az àgyambol.

Biztos nagyon rosszul esik neked,nekem se volt eleinte valami jol hangzo bejelentés.

De a legjoobb ha megmondod neki,hogy vagy veled(bàrhol)

Vagy sehogy.

Biztosan megérti ha megmondod hogy nem akarsz nélküle karàcsonyozni,de akkor lehet lekellesz mondj a diszekröl.

Nekem is a 3 éves müanyag 1 méteres kisfàm van,az ugyanazokkal a diszekkel feldiszitve,pedig én azt is terveztem idén,mivel babàm érkezik.)))))))))

A végén a pàromnak adtam igazat.

Minek adjak ki kütyükért pénzt,holott sokkal hasznosabb dolgokat is tudnék belöle venni.

És karäcsony utàn az àruhzakban megmaradt diszek nagyon le vannak àrazva,akkor érdemes megvenni,és jövöre lesz egy szebb karàcsonyod!

Egy fàn igenis én is sporolok,mert ma màr nem pàr szàz forint,föleg ha élö,de ha erröl letudsz mondani,akkor tudsz abbol a pénzböl egy szép vacsit rendezni,amibe a pàrod is lehet belemenne!

2008. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
:D Koszi az otletet ! Annak idejen en is igy gyujtottem ossze, de meg ha nem is lenne fa , vagy valami, de miert nem velem ? O nem is szeret a szuleinel lenni , mert mindig "leszurjak".Ajandekot sem visz ,mert az nekik nem kell! Erdekes egy csalad...
2008. dec. 12. 18:44
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy masik valaszt mar irtam neked, de most is ugy gondolom, mivel mar valaszt is irtal, hogy szeretsz koltekezni. Kulfoldon egy masik alberletbe koltozni, igenis kiadas. Hazarepulni igenis kiadas. Gondolom, hogy nem ures kezzel erkeznel a szuleidhez, rokonaidhoz haza kulfoldrol. Es meg karacsonyra szeretnel szep fat, es diszeket is. En is kilennek akadva. Ne is haragudj, de minden nem megy. Es ha nyaron voltal otthon, az azert annyira nem volt regen. En is kulfoldon elek, de en nem igy gondolkodok, mint te.

Probalj ne akarni mindent. Szerintem minden nem lehet, mert egyszeruen felesleges is. Es azert a kerdesedben sem azt irtad, hogy igen, kulfoldrol haza kell repulnom, es ajandekokat is viszek haza, hanem azt irtad, hogy karacsonyfat es diszeket kellene meg venni.

Szerintem ne a parodat hibaztasd!

2008. dec. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%

Én a párodnak adok igazat. Szerintem most legyen elég neked annyi, hogy új lakásban vagytok. Ez azért eléggé húzós. Tudom, mert én is külföldön élek. És nem 1000 km-re, hanem 7000-re. Ilyenkor karácsonykor a repülő is sokkal többe kerül. Ráadásul az idén már voltál otthon. Én is júniusban voltam otthon és azóta meghalt Apukám, Nagymamám és még a temetésükön sem tudtam ott lenni. Mégsem megyek haza most, mert sokba kerül.

Igaza van a párodnak, ne költsetek többet.

2008. dec. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Te azon töröd a fejed,hogy mehetnél haza,mikor szükségetek van minden fillérre.Én a párodnak adok igazat.Ha utazásra telik,telik fára is.Én a párommal maradnék.És vennék egy édes pici fát,lehet műfenyő is.Néhány szines papirt,ragasztot és csinálnék diszeket.Lehet nem olyan mint a bolti,de az a milyénk.Beszéljétek meg.Töltsétek együtt.
2008. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
88%

Üdv!


Ez az első és az utolsó kérdés amit elolvasok ebből a topikból. Gondolom a féltékeny válaszokat (és a kérdést is) olyan nők írják akik nem értik meg, hogy mi férfiak milyen egyszerűen problémamentesen látjuk mindezt.


Hálistennek az én párom jól megért engem, majdnem 3 éve élünk együtt és még egyszer sem volt közös karácsonyunk. Teljesen természetes ugyanis, hogy szentestére mindketten a szüleinkhez megyünk haza. Mi is külföldön élünk és nagyon ritkán látjuk sajnos a szüleinket, ezért ha valamikor, akkor legalább karácsonykor meglátogatjuk őket, a szentestét pedig mindketten otthon, a szüleinkkel töltjük.


Mégis mit szólna hozzá szegény jóapám és jóanyám, ha szeretet ünnepére el sem mennék hozzájuk, mert a barátnőmmel tölteném akivel mindennap együtt vagyok?


Persze a karácsony körüli rokonlátogatásokat együtt tesszük, én végigásítozom az ő rokonait, ő az enyémeket.


Így van ez rendjén és senki nem kezd el kétségbeesni.

2008. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy év nagyon rövid idő együtt, ilyenkor még természetes, hogy mindenki a szüleivel karácsonyozik. Nincsen ebben semmi furcsa, nem jelenti azt, hogy nem szeret téged. Ha valaki születése óta minden karácsonyt a családjával töltött, nehéz egyik pillanatról a másikra leszokni erről. Vannak kötődések, amik erősebbek a szerelemnél.
2008. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal az elmúlt években 23-án szentestét tartottunk kettesben, majd 24-én mind a ketten hazautaztunk a szüleinkhez, és 26-án vagy 27-én megint együtt voltunk. Mind a ketten úgy gondoljuk, hogy a karácsony elsősorban a szülőké, hiszen olyan keveset vagyunk velük évközben. És azért megy mindenki a saját szüleihez, mert azért mindenkinek a saját gyereke hiányzik a legjobban. Majd karácsonyozunk együtt, ha már gyerekünk lesz. És egyébkéntis a karácsony az csak 3 nap, az évben pedig van másik 362 nap, amit együtt tölthetünk és együtt is töltünk.
2008. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy így utánagondoltam, minden ismerős pár akkor kezdett közösen karácsonyozni, amikor már saját gyerekeik voltak. Addig mindenki ment haza a szüleihez, vagy ha meg tudták oldani, mert mondjuk egy városban éltek, akkor együtt előbb ide, aztán oda, de azt is csak néhány év együttlét után, nem az első karácsonykor.
2008. dec. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok, koszonom mindenki valaszat. :)

Nem en koltekezem , mivel nem en akarok elsosorban elkoltozni , mivel nekem innen van kozelebb a amunkahelyem. Neki onnan 10 perc, nekem vagy 45 lesz ... De mindegy. Az uj lakas kb. 120€-val lesz tobb , mint a mostani,de dupla akkora.Tehat most lakunk koltsegesebb lakasban , ha belegondolunk.A szuleink pedig nem laknak messze egymastol(hatar menti varos)es igy nem csak miattam mennenk.Amugy o kb 19 eves kora ota nem is karacsonyozott otthon, mivel az elozo baratnojevel 1500-2000km-el arrebb laktak.Volt ,hogy 1,5 evig nem is latta oket!A nyari hazamenetelemet pedig a szuleim fizettek, ez volt a szulinapi ajandekom.Amugy kocsival es nem repulovel mennenk, mivel igy olcsobb.Ha idoben egy fapados jaratra foglalszes ugy utazol, ahogyan a legolcsobb 100€-bol megvan. Az pedig fel ev alatt nem sok.

Igy azert nem egeszen az a felallas,ahogyan a vegere kikerekedett a tortenet. Mindenkinek Boldog karacsonyt! Partnerrel vagy anelkul . :)

2008. dec. 13. 09:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!