Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember mond ilyet, nem...

Milyen ember mond ilyet, nem akar velem karacsonyozni?

Figyelt kérdés
Egy eve vagyok egyutt a parommal,ma szoba jott a Karacsony , kicsit sok kiadasunk volt es meg van is ami a kovetkezo honapra is kihat.Aztan lassan , de helyrejovunk. Haza szerettem volna mar menni, meglatogatni a csaladot , mert kozvetlen karacsony elott nem lesz idom. Mar csak a jovo hetvege maradt. Egy-ket nap otthon es jovunk vissza. Karacsonyfat , diszeket , stb... kene venni.Ami nem olyan olcso , ha barki kiszamolja. Erre a paromnak az az otletetamadt , hogy mindenki menjen haza karacsonyozni!!!!!! Vagyis toltsuk kulon az unnepet, aztan majd "itthon talalkozunk". Alig birtam ki , hogy ne sirjak. Most akkor mi van ? Egyutt vagyunk vagy sem ? Nem akar velem karacsonyozni? Ennyire nem lehet sporolni egy fan meg a tobbin! :`(
2008. dec. 12. 16:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudjátok megoldani, hogy együtt töltitek, de úgy, hogy pl 24-én az egyikőtök szüleinél, 26-odikán (mire oda átértek), a másikénál? Biztos fárasztó lenne a sok utazás, de a békéért talán megérné. (Csak ne abból legyen a vita, hogy melyikőtök szüleié a 24-e. Esetleg jövőre felcserélitek.)
2008. dec. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire mások vagyunk emberek! :) Mindenkinek más a véleménye, de ez nem baj, igy természetes. Én például még soha nem töltöttem a szentestét a szüleim nélkül. Pedig már 37éves vagyok, van egy lányom is. Mióta megvan a lányom azota, a nálunk van a szenteste, tehát szüleim,testvéremék jönnek hozzánk. Én nem tudnám nélkülük elképzelni a szentestét. A környezetemben sok ismerősöm úgy oldja meg, hogy 23-án csinálnak otthon "szentestét" és 24-én hazamennek a szülőkhőz.

1 éves kapcsolatnál nem kell megijedni, hogy nem akar Veled lenni, szerintem ez még nem akkora baj.

2008. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!