Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintettek túlzás egy...

Szerintettek túlzás egy szülőtől hogy az cuccaiban turkál,és ami szülőnek nem tetszik/teszik elteszi?

Figyelt kérdés

Szüleim hülyesége hogy ami van cuccom,folyton elteszik vagy kidobják.

Vagy volt olyan példa hogy bbicskámat elvette anyám mert szerinte én ölni szeretnék vele...(Mondom magamban ez is hülye)

Vagy volt ezer játékom kiskoromban és tönkre tették és még rám fogták hogy én voltam..



#bicska,kés,fegyver,szülő,elkobzás,kidobás.
2021. nov. 6. 19:37
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

21

Amúgy félre érhető,de amúgy én sajátos nevelêsű vagyok,de nem bolond:)

2021. nov. 18. 18:27
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, tudom hogy így sértő, de általános gyűjtőfogalomként használom a "bolond"-ot (talán enyhébb, mint valakit lehülyézni vagy még durvábbat mondani), hiszen az SNI elég tág fogalom:


"Sajátos nevelési igényű gyermek, tanuló: az a különleges bánásmódot igénylő gyermek, tanuló, aki a szakértői bizottság szakértői véleménye alapján mozgásszervi, érzékszervi, értelmi vagy beszédfogyatékos, több fogyatékosság együttes előfordulása esetén halmozottan fogyatékos, autizmus spektrum zavarral vagy egyéb pszichés fejlődési zavarral (súlyos tanulási, figyelem- vagy magatartásszabályozási zavarral) küzd."


Viszont ha SNI-s vagy, akkor ne háborogj azon, hogy féltenek.

2021. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

23

Sni-s közül beszédfogyatékos, adhd,meg némi testi torzulás látszódik.

Mivel nem vagyok az a gyerek,aki "Jaj,csúnyán mértek nézni?Akkor ... Anyádat,most legyilkolak"...

Nyilván,ha alaposan föl bosszanak (értsd:beugatnak olyan formában,hogy emberhez nem méltó,és ez alatt úgy értsd hogy halálomat kívánják,meg családomat hozzák föl,meg anyázni meg minden,plusz egy lápattal rá tesznek hogy még erőszakosodnak)

Nyílván nem megyek neki holmi kis apróságért bárkinek késsel,de aki egy rossz cserépedény,és direkt erőszakosodik akkor erre mit mondasz?

Persze,ha neked mondják meg,meg mellé egy rossz cserépedények, akkor neked is kinyilna az bicska az zsebedben.

Meg mégegyszer megismétlem,nem vagyok olyan hogy kis apróságért megbicskázak valakit..

De amúgy melyik fiúnak nem volt egy kése/bicskája/vagy esetleg gyűjtőt olyan holmit?(vesd az példát:kártyákat,elektronikai hulladékot ami barkácsolni szeretet volna,vagy akár bármi ami kis örömöt okozott volna)

Kb olyan logika lenne,hogy te veszel egy jó kis nyakláncot (fiúsat)és másnap meg:Hol van?

Ja,kidobták,vagy elvették.

Vagy bicskát,mert (Köztük én is),nem jó helyen lakik.

Elég Borsod, Nógrád, Szatmár, Baranya megyét,nyóckert szólítani,azok közül is ózdot, Miskolc,falukat,kisebb városokat megemlíteni.

Meg van aki gyűjti..

Tudod,aki alapból ölni akár,beéri egy kalapáccsal,konyha késsel,meg fejszével,vagy sima ezer forintos sniccerrel ami boltban van

2021. nov. 18. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!