Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Édes négyes" kontra hétköznap...

"Édes négyes" kontra hétköznapi élet. Szerintetek tényleg ilyennek kellene lennie egy mai pasinak?

Figyelt kérdés

(azért írtam ehhez a témakörhöz, mert inkább a családi viszonyokra vagyok kíváncsi, mintsem, a TV-sorozatra)


Ezen a héten néztem a tv-ben az" édes négyest", KOZSÓ volt a "főszereplő". (nem vagyok egy anti-kozsó, de egy kozsó fan sem...)


Atya-gatya... hát az ész megáll... b@cuss... na röviden ez a véleményem, de az igazság az, hogy azóta a szűkebb családi körömben is azt veszem észre, hogy tiszta ellentmondás, elkényeztetés, popsi kinyalás történik...stb. (persze mindezt a pasi részéről) (nővérem 3 éves kapcsolatában, szüleim kapcsolatában, nagyszüleim kapcsolatában...)


Szóval nem irónikus, hogy a bevezető részben azt állította, hogy olyan csajt keres, aki minden elképzelésében passzol hozzá és hogy nem akarja megváltoztatni, mert olyannak akarja amilyen?! (ilyen például a párkapcsolatok eleje is, ugye? Mindenki meg van elégedve a másikkal...)


Közben meg kiderült, hogy nem akar esküvőt (pedig az egyik csaj akart - (akit végül is választott)- szóval hol van itt a kapcsolatban a komprumisszum???? egyszerűen kijelentette, hogy nem és kész. És a másik? Le van ejtve??? A másiknak nem lehetnek elképzelései?


Aztán azon lepődtem meg, mikor kijelentette, hogy Ő ("felsége") nem FOG főzni... baccus... mert mintha abba bele kellene halni, ugye? Mert Gordon Ramsey se férfi, és Jamie Oliver se fog fakanalat a kezébe...


Aztán nálam akkor is borult a "bili" mikor a csajoknak ruhát vitetett... mert "ügye nem akarja megváltoztatni őket"! barbit játszott velük.... Az szerintem addig okés, hogy pl: válaszd ki az öt ruci közül melyikbe bújnál szívesen, vedd is fel, de ne kelljen már egy vacsit végig ülni (és persze mosolyogva) az ő általa választott ruciban... baccus...


A következő arculcsapás - számomra - az volt amikor a csajokat almákhoz hasonlította... hogy mindet végig kell kóstolni... (azért kíváncsi lennék ellenkező helyzetben, hogy esne neki)


A következő akkor verte ki a biztosítékot, amikor a szőke csajszi (nem tudom a nevét) közölte vele, hogy ő nem hajlandó pasik után futni/evezni...erre meg kiakadt, hogy akkor meg miért is van ott!? Baccus és HÓDÍTÁSI VÁGY? áhhh nem értem...


pedig én sem vagyok egy régi tyúk... Most akkor az ilyeneknek csak a tálcán felkínált csaj jön be??


Azóta egyre jobban szemet szúrnak az ilyenek a szűk családi körben, persze nem szólok közben, mert mindenkinek inkább a saját háza táján sepregessen, és amúgy is én nem dönthetem el helyettük, hogy ez nekik jó-e vagy sem...


De kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy ez mennyire igaz a Ti kapcsolataitokra, illetve hogy nektek is szemet szúrt-e a dolog? (kozsó fanok lécci kíméljetek, csak általánosságban kérdem, nem fikázom az embert, csak szemet szúrt....)


Ti hogyan reagáltatok volna/reagálnátok ilyen pasira? Ti jól éreznétek-e magatokat ilyen kapcsolatban?


2010. szept. 4. 18:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%
nincs olyan isten, hogy ezt végigolvassam! A kérdésed legyen TÖMÖR és LÉNYEGRE TÖRŐ!
2010. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Baccus..XDXD

De a kérdésre válaszolva, Igazság szerint én kozsón és a lányokon inkább röhögtem, mert szerintem kb. olyan szinten van, mint Benkő műsora.Egy picit sem szinvonalasabb.Amelyik "sztár" elvállal ilyen felkérést, azt ne is tartom sokra. De nem lepődöm meg, hogy egy elismert, valoban tehetséges hiresség sem vállal el ilyen felkérést.

2010. szept. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már ilyeneken meg sem lepődöm

Ez a 21.század. Sírhatnékom van az ilyen műsoroktól, de előszőr inkább csak megborzongok. Pl majdnem ugyanilyen a paris hilton (mtv-n megy) az öribari kerestetik c.műsor...

Mindkettő szánalmas. Nem is tudom, hogy az emberek hogyan süllyedhetnek le ilyen szintre. Soha nem alázkodnék meg egy pasi előtt így, ahogy a kozsós műsorban.

2010. szept. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én is inkább csak nevettem rajtuk... arra meg pont jó volt a műsor.


A csajok közül a szőkével értettem egyet (hogy nem fut pasik után) de ő meg túlzásba vitte mások cikizését...


Egy ilyen kapcsolatban tuti megfulladnék... és inkább lelépnék, ha ilyen pasival akadnék össze...


Amúgy Ti (családi körben, vagy baráti ismeretségetekben) nem fedeztek fel némi hasonlóságot?

2010. szept. 4. 19:29
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, azok a lányok, akik jelentkeznek egy ilyen műsorba, nem is érdemelnek jobbat.
2010. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én a sajátomban fedeztem fel ilyet (ex) pl: nagyon szeretlek, nem is kérem, hogy változz meg, de szokj le a cigiről, aztán jó jó ez a ruci de nekem a másik jobban tetszik, vedd fel azt...(még véletlenül sem csinos vagy v valami), aztán ó voltál fodrásznál?miért nem másképp vágattad a hajad, legközelebb vágasd így...aztán mire feleszméltem belenéztem a tükörbe és nem önmagam voltam...le is pattantam és újra én vagyok én :)és rohadt jól esett az első szál cigi szakítás után, beronottam a boltba és szíííívtammmm, aztán meg mikor összetalálkoztunk egy szórakozóhelyen a képébe fújtam a füstöt és olyan stílusú ruhában amit ő nem szeretett egy fáin frizurával :) Aszondja hogy vagy? Mondom soha jobban, önmagam vagyok :)azóta nem láttam, de sápadt rendesen :) És ezek csak apróságok voltak....szépen lassan kialakítva....
2010. szept. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

"szakítás után, beronottam a boltba és szíííívtammmm, aztán meg mikor összetalálkoztunk egy szórakozóhelyen a képébe fújtam a füstöt és olyan stílusú ruhában amit ő nem szeretett egy fáin frizurával :) Aszondja hogy vagy?"


Gratula!

Ügyesen észrevetted, ügyesen leszerelted! XD

2010. szept. 4. 21:35
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a problémád... Most te szerepelsz abban a tévéműsorban, vagy a Szomorú Szamuráj? :P

Erre mondom azt, hogy be kellene tiltani az összes "valótlanságshowt", totál agymossa az embereket.

2010. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha az emberekre vagy kiváncsi, kapcsold ki a TV-t. Teljesen mindegy, hogy igazuk van-e azoknak, akik ott beszélnek. Csak megjátsszák magukat. A lényeg, hogy minél többen nézzék a műsort, és értékesebb legyen a reklámidő, amit hozzá lehet kapcsolni. Nehogy hitelt adj bárminek, amit ott hallasz.
2010. szept. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!