Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt az egészet anyámnak...

Ezt az egészet anyámnak tudható be?

Figyelt kérdés
Korán el váltak a szüleim. El költöztünk másik városba is. Új város, új iskola, minden új volt 7 éves koromban. Anyámmal szinte csak este találkoztam vagy dolgozott vagy az új pasijaval volt helyettem. Ezért leg inkább oreganyam nevelt fel. (gyűlölöm az öreg lányt, egy igazi roszindulatu gonosz ember.) Mivel ahogy írtam anyámmal szinte csak akkor találkoztam mikor már 'aludtam'. Hétvégente mikor nem dolgozott akkor is csak a pasival volt. Volt, hogy hallottam hajnalban, hogy jött haza. Konkrétan senki nem, figyelt rám, azt csináltam amit akartam. Kezdtem lógni az iskolából, magyarán úgyse tudják, nem foglalkoznak velem. Utána jöttek az egyre durvabb problémák velem. De azóta ahogy fel nőttem próbáltam helyre hozni az életem. Röviden írtam le. Ha ebbe így bele, visza gondolunk ezt az egészet mármint a magatartásom, viselkedesemanyám hozzám állásának is be lehet tudni? Annak, hogy fel valrol vett? Ha tényleg annyira fontos lettem volna neki akkor többet foglalkozott volna velem mint a pasival? Értem én, hogy fiatal volt a harmincas évei elején, de ezt nem csészte el ő is? Csak át futott az agyamon.N.
2021. nov. 25. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
De, sőt!
2021. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%

Anyád-apád egyforma felelősséggel tartoztak volna feléd.

A nagyszüleid legkevésbé, nekik csak köszönettel tartozol életed végéig, mert ha csak a tányér ételt tették eléd, az sem volt a dolguk.

Anyád nagyon fiatalon maradt egyedül, ebben a korban még nem túl bölcsek az emberek. Próbálj megbocsájtani neki, ha tudod, hogy egyébként szeret téged!

Jó, hogy rendbe szeded sz életed! Akiknek nehezebb gyerekkor jutott azok jobban megállják a helyüket az életben, mint akik agyba-főbe voltak pátyolgatva, a széltől is óvva. Ebből kovácsolj magadnak előnyt és adjon neked tartást!

2021. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, akkor is elzüllhet valaki, ha a szülei a lelküket is kiteszik érte.
2021. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem tudom még bocsátani anyámnak. Le nez, kotozkodik, ki oktat. Ezt szerintem nem 29 éves koromra kelett volna el erie! Azt se felejtem el éjjel nappal jöttem mentem buliztam. Azt se tudta kivel hol vagyok akkor nem is kérdezte meg. Ne most kezdjen hozzá. Öreg anyámat egyenesen utalom, egy igazi gonosz nő. Nekem nélkülözni kelett az ő testvérének az unokái miatt. Értem én nem bölcsek akkor az emberek, de nekem hatalmas szükségem lett volna anyra de nem volt... Örök életemben haragudni fogok rá, és még fogadtam ha nekem egyszer szerencsémre lesz gyerekem, isten lássa lelkem, ő lesz az első!
2021. nov. 25. 14:06
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, nehezített pályáról indultál. (Tudom, hogy nem vígasztal, de van, aki messzebbről startolt..)

És most két választási lehetőséged van.

Megfogod két kézzel a fejedet, és vered bele a falba; átkozva Istent, sorsot, anyádat.

Vagy megrázod magadat - ha nem megy egyedül, úgy terápiás segítséggel -, és tovább lépsz egy boldogabb jövőt célul tűzve.

A döntés a tiéd.

2021. nov. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tudom, ezzel tisztában voltam.

Csak konkrétan azt nem értettem az egészben, ha tudod van egy gyereked akkor nem a pasival fogsz lógni a szabad időd nagy részében és nem a 60 éves anyára hagyod... Értem én hogy fiatal volt stb... Senki n tervez be egy vallást de akkor is.... A asi is tudta, hogy ott egy gyerek engem nem vitték magukkal nyaralni se... :)

Na jó mi?!

2021. nov. 25. 14:25
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Ok. Tehát szidjuk anyádat. Akkor megváltozik a múltad, jobb lesz a jelened vagy a jövőd?
2021. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem nem erről van szó mint kezdtem valami úton módon át futott ma ez az agyamon... Csak gondoltam ki írom. Változtatni nem tudok már. Csak a hozzá állást nem értem mai napig. Látok egy fiatal 30 x éves pasit és a fiával mindig. Na látszik ebből, hogy nem fel valrol veszi a gyereket és ilyenkor kicsit irgykedek. A pasival mai napig együtt vannak, nem élnek együtt de ha valami van kinek kell el intézni? Hát nekeeeeem:)

Biztos sérülten mert biztos!

Ugye én nem leszek ilye mint ő?!

2021. nov. 25. 14:34
 9/16 anonim ***** válasza:
2%
Betudhatod az egész szociális rendszernek. Nem volt egy tanár, aki észrevegye, mi zajlik benned, akinek el tudtad volna mondani a gondjaidat? Onnan egyenes út a gyámhatósági eljárás és lehetett volna talán egy normális családod. Ez csak egy vélemény.
2021. nov. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem volt senki olyanom. Sokszor csak sodrottam az árral. De volt rá nem egyszer precedens, hogy nagyon sokszor be hívattak az igazgatohoz... De akkor se történt igazság szerint semmi... Ilyen felszínes beszélgetés már amire emlékszem... Ő dolgozik... Oké ezt értem, sokszor még kaptam más gyereket is egyedül nevel az anyja mégse hiányzik ennyit, igen ez tényleg így van de mindog rám formedt mikor mondtam de a szabad idelye nagy részét a gyerekkel tölti... Nagyon sokat bántották altalanostol középiskola át az alkatom miatt (azt se tudta), bántották folyamat. Közép iskola után le mentem terembe azóta végig néznek az utcán a pasik... :) ő mindog azzal jött egyek egyek stb... Ha hallgatók rá nem változtam volna semmit....
2021. nov. 25. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!