Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkálnak állandóan? :C

Miért piszkálnak állandóan? :C

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek énekelni, viszont nem tudok. Itthon mindenki cikiz hogy ne énekeljek már mert rossz a hangom, és már ott tartunk hogy egyedül sem merek énekelni, mert mi lesz ha valaki meghallja. :( És ezzel nyugtatnám le magam, ha bajom van, mert ezzel sikerült mindig, de mostanában mindenki csak piszkál vele.

Mit tegyek, hogy békén hagyjanak ezzel? Tudom hogy nincs jó hangom, de akkoris jól esik néha énekelni.


2010. szept. 5. 15:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
igen gyakorolj és akkor jobb lesz. Ha zavar, hogy meghallják akkor kapcosljbe közbe valamilyen zenét és közben te is énekelj vagy a zuhany alatt azt se hallják meg. Csak merjél énekelni és jobb lesz a hangod :)
2010. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat (L) :)
2010. szept. 5. 17:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudj mait most fogok mondani, de mi van ha a barátod csak azért mondja, hogy semmi baj a hangoddal mert nem szeretne megbántani? Persze, ha őszinte akkor hagyd figyelmen kívül ezt a hozzászólást és gondolom, hogy őszinte :) Meg persze ízlések és pofonok.. :) Amúgy, ha eljárnál énektanárhoz lehet olyan szép hangod lenne.. és még énekelhetsz is kedvedre :)
2010. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 orsybaba88 ***** válasza:
az őseid hallásával lehet baj, ha a pasid és az énektanárod szerint sem olyan vészes a dolog. küldd el őket továbbképzésre!!:) és ha szeretsz énekelni, akkor ÉNEKELJ! semmi olyat ne fojts el magadban, ami örömet okoz!!!!!!!!!!
2010. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nyugi nem haragszom :) én is egy év után most kezdtem elhinni tőle, de nem vagyok biztops abban amit mond. Majd kideürl, egy órája énekelek és egész szép már szerintem:D Legalábbis a megszokotthoz képest:D


Énekelek énekelek de a megasztárba nem megyek! :D:P


Köszönöm az összes hozzászólást!

2010. szept. 5. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!