Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám úgy érzi, hogy nem...

Anyukám úgy érzi, hogy nem volt jó anya. Múltkor a telefonban elsírta magát, hogy mennyire sajnálja, pedig ez nem igaz. Mivel tudnám meggyőzni arról hogy ez nem így van?

Figyelt kérdés

Én már felnőttem, van egy 2 éves kisfiam is. Anyum látja, hogy mennyire imádom a kicsit, hogy mindene megvan, és elsírta magát hogy ő ennyit nem tudott adni amikor én kicsi voltam. Nagy szegénységben nőttünk fel, apám is elhagyott minket, és magát okolja. Most lesz a szülinapja, eddig sosem volt gond azzal hogy mit adjak neki, tanácsot sem kértem még soha, de most valami olyan kéne, amiből látja hogy imádom és nekem nagyon fontos. Valami érzelmes ajándék ötlet kéne. Kérem aki tud segítsen nekem mert semmi ötletem sincs.

Fénykép album meg videó készítés már volt, valami más kéne.

Mindenkinek nagyon köszönöm!!!


2010. szept. 6. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Anyukád rettentően depressziósnak tűnik ebből a pár sorodból ez derül ki!!
2010. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát...ezen kívül is van épp elég gondja. Megadta neki az élet a problémákat rendesen. Az a baj, hogy nem is tudok neki annyit segíteni amennyit kéne. Talán a lakásából is kirakják hamarosan, mert nem tudja fizetni. Annyira sajnálom szegényt, és csak sír mindenen. Ezért gondoltam valami szép ajándékra.
2010. szept. 6. 13:10
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemhinném hogy depressziós...egyszerűen csak szeretett volna többet adni annak idején! Vagyunk ezzel sokan így anyák hogy azthisszük nem elég a gyereknek ami jutott mert ő mást tesz ha felnő! Pedig én sem azért nevelem másképp 3 gyermekem mert nem volt jó ahogy anyu törödött velem.Az volt ami volt ...megsem fordult a fejemben hogy másképp is lehet. Egyszerűen nem vagyunk egyformák. Nemtudom mit adhatnál ajándékot,én is szenvedek hasonlóktól...legnagyobb lányom 19 .évében van,de ha szépen szól ha megölel...ami egyre ritkább..az NAGYON JÓÓÓ!!! Vesz ő nekem mindenfélét de ha itthon van ,az az igazi ajándék:):):)
2010. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez aranyos:)Ezzel nincs baj, annyit szeretgetem amennyit csak tudom.
2010. szept. 6. 13:12
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
valahogy meg kell győznöd arról, hogy az anyagi helyzetetek egyáltalán nem befolyásolta azt, hogy neked boldog gyerekkorod volt. nehéz. szegény anyukád, túl lelkiismeretes. pont az ellenkezője, ebből a pár sorból úgy veszem ki, hogy nagyon is jó Anya.
2010. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon jó anya, de nem tudom meggyőzni róla.
2010. szept. 6. 13:20
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
márpedig anyukád depressziós a leírásod alapján. inkább ezzel kéne foglalkoznod, meggyőzni, hogy menjen el egy szakemberhez,
2010. szept. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Miért, akkor több pénze lenne? Vagy ki tudná fizetni a tartozásait? Nem hiszem.
2010. szept. 6. 13:28
 9/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Utolsóra válaszolva:

Nem drágám! de az alapoknál kell mindent helyrerakni,bizony depis,még ha nem is vallod be,magának meg főleg nem fogja. Tessék elvinni egy dokihoz,most ezzel segítesz neki a legtöbbet!

2010. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó a kérdező nem diagnózist kért. Hanem tanácsot

Ha nincs jó ötleted arra,hogy hogyan lepje meg és szerezzen öröm3et maradj csendben.



Talán örülne egy közösen eltöltött napnak veled és a kisfiaddal illetve a pároddal. Vigyétek el valahová , hívjátok meg ebédelni ne legyen gondja semmire. S mondjátok el neki, ohgy milyen jó,hogy ő van nektek:)

Nem kell nagy dolgokra gondolni.. sokszor a legkisebb a legtöbb:)

2010. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!