Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyűlölnek a férjem gyerekei....

Gyűlölnek a férjem gyerekei. Van olyan itt aki nő, lány és elfogadta az apja új feleségét?

Figyelt kérdés
Nem miattam váltak el, anyjuk lépett le velük együtt egy másik pasihoz,sok éve. Szólt a férjem előre hogy a lányával gond lesz, de nem hittem. Már a férjemmel sem beszélnek. Hívtuk oket nyaralni, vagy csak ebédre, kapott a lány autót, pénzt ahányszor akart, és gyűlölnek minket. Nyaralni velünk nem jöttek, befizettuk őket akkor külön, ebédre beigérték sokszor hogy jönnek, de mindig átvertek. Mit rontottunk el? Be akartuk venni a lányát a boltunkba de ott is átvert. Mármint férjem utalta neki a tanfolyam árát ő meg nem ment mégse. Mit kellett volna másképp csinálnunk? Tudom hogy a férjem pénzzel akart szeretetet venni de nem volt más eszköz a kezünkben mert elzárkóztak,soha nem értek rá.
2021. dec. 19. 21:48
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Itt ahol élünk elhintette hogy az apja elfordult tőlük mert a nője elvitte egy sz@r irányba.A facebookon pl soha nem voltunk ismerősök egyszer megkérdeztem hogy miért nem lehetünk ismerősök azt mondta nem tudja miről beszélek biztos csak veszekedni akarok (mosolyogva) utána letiltott.
2021. dec. 20. 02:15
 12/26 anonim ***** válasza:
71%

Szóval féltékeny, hogy mostmár nem ő az első számú kis hercegnője apunak. Ehhez idő kell, amíg kibékül a szituval.

De ha jól értem, mielőtt összejötél volna a férfival, azelőtt sem tették érte tűzbe a kezüket a gyerekei.

Pletykás, képmutató banda, akik irigyek, hogy az apuka nélkülük is tud boldog lenni. Lehet az anyuka féltékenysége áll a háttérben, aki jobban örülne, ha apuka örökre egyedül maradna, őutána epekedve és szenvedve. Ehelyett nem hogy nem szenved és nem epekedik, de talált is valakit, aki boldoggá teszi, a régi családjára látszólag semmi szüksége. Fene mód eheti őket az irigység.

2021. dec. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Sok dolgot megcsináltak és volt amikor azon gondolkodtam hogy a férjem is tehet róla. Ha ő megmondta volna nekik hogy ez van ezt szeretem fogadjátok el akkor más lehetett volna. De olyan mint aki fél tőlük,hogy majd nem fogják szeretni. Gondolom tudat alatt érezhette hogy nem szeretik, ezért tett meg mindent hogy szeressék. Én ís ugyanúgy. Kiküldték ránk 2szer a hatóságokat, a férjem azóta nem fut utánuk. Aznap este láttam sírni először. Valahogy végig azt gondolta hogy dehát a gyerekei, biztosan szeretik csak nem tudják kimutatni.
2021. dec. 20. 02:33
 14/26 A kérdező kommentje:
Kérdeztem milyen volt a kapcsolatuk régen azt mondta a férjem hogy akkoris csak akkor találkoztak amikor a lánya akart. Heti kétszer elvitette magát a Tescoba, hordta haza a kaját. Szerintem az anyja kérte. Bolond a férjem. Végülis már mindegy is ez az egész beteg. Vetetett egy házat a nő váláskor, a mai napig fizeti a férjem a hitelt. Heti 2szer meg bevásároltatott magának a férjemmel a lánya. Persze hogy nem csípnek, zavaró tényező vagyok.Elvettem a bankautómatájukat. Lett egy kislányunk, az is zavarja őket, amúgy 4szer látták. Mindegy amúgy ha tudtam volna előre hogy ez lesz én maradtam volna egyedül vagy kerestem volna mást. Nem könnyű a gonosz mostoha szerep, de ezt osztották ki ezek.
2021. dec. 20. 04:23
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

1. kérdezd meg a lányt, mi a baja


Van ilyen, a férjed gyerekének NEM kell szeretnie, hiszen semmi köze hozzád (az apja választottja vagy, ezt sose feledd), de azért egy semleges viszonyt elvárna az ember, elvégre felnőttekről beszélünk.


Off: engem a mostohaanyám azért utált, mert... mert léteztem. Ennyi ok elég volt neki. Vszeg a mostohalányod is így van veled.

2021. dec. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell eröltetni ha nem akar jo kapcoslatot.
2021. dec. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
92%

14-es, te NEM vagy gonosz mostoha, csak egy szerencsétlen nő.


Akkor lennél gonosz, ha szándékosan bántanád a lányt, pl gúnyolódnál rajta, leszólnád őt, stb.

2021. dec. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%
Még mindig maradhatsz egyedül, ha rájöttél, hogy rossz a házasságod! De nem kell gonosz mostohának lenned, semmilyen mostohának nem kell lenned, felnőtt a gyereke, nincs kapcsolat. És ne foglalkozz azzal, hogy a volt feleség mit mond. A férjed és a te kapcsolatoddal törődj, rád csak az vonatkozik.
2021. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk is a szitú hasonló volt mikor megismertem a párom

Mindenkitől félt főleg a saját gyerekeitől az exétől meg egyesen rettegett.

Komplett azt tehették vele amít akartak az utolsó bört is leszedték róla.

Szinte a volt házasságából csak az ütött kopott ruháit hozta.

Míg engem meg nem ismert meg volt győzödve így lehet csak szeretetett kapni.

Azt hogy őt lenézik és senkít nem érdekel ő mit akar már szinte természetes volt neki

Nézd mi úgy élünk :Mindent ott hagyott a nulláról velem új életet kezdett és mi amink van a magunkénak érezzük nem érezzük bárkinek tartoznánk Bár természetesen ami a párom bevétele maguknak követelik de ebből mi nem csinálunk problémát.

Nem engedjük tőbbé magunkat kiszolgáltatottá tenni parancsolni magunknak.Hogy ez miatt gyűlölnek tegyék!

A párom is megmondta annak az életnek vége

Jómagam megpróbáltam megmutatni hogy vagyon nélkül is lehet valakit szeretni

Ne fájjon a fejed megpróbáltad nem ment ami nem megy ne eröltesd!! Az apának meg mond meg majd hogy nem őt hanem a pênzét szeretik és az minden csak nem szeretett.Azt ő sem tud venni.Ameddig még felnött létükre hátulról anyukától távirányítóval vezérelve van esélytelen minden. Felnött emberek dolgozzanak meg a javakért.!Vagy mennyenek a távírányítóhoz mindenért!

2021. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
90%

Én nagyon szeretem a pótanyukámat, eskü még jobb fej is, mint anyám.

De! Nálunk mindenki normális, a szüleim is, meg én is, szóval hiába van olyan lány, aki jóban van a mostohájával, ez rajtatok nem igazán fog segíteni.....

2021. dec. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!