Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy társason...

Hogy lehet egy társason ennyire megsértődni?

Figyelt kérdés

Családdal játszottunk. A játék részben arra épül, hogy milyen stratégiával kezdek az elején, ez meghatározza a játékmenetet. Hatból négyszer én nyertem, erre após kiakadt, hogy ő velem nem játszik többet, mert nekem nem is a játék a lényeg, hanem hogy állandóan kitoljak a többiekkel. Most komolyan? Ajándék volt egyébként, még én sem játszottam vele, de megkaptam azt is, hogy direkt olyat választottam, amiben tuti nyerek..



Meghitt szenteste.. 😊😕



2021. dec. 24. 18:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
94%
Ne üsd ki mindig. Ennyi. Nálunk is van egy ilyen ki sír a végén. 4bábuval ki kell lépni és körbeérni 4en játszhatják és kiüthetik egymást. 99.999%ban sírás és vita a vége. Soha többet senkivel nem játszok ilyet, inkább activity..😉
2021. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

Egyes gyerekeknél szokott lenni, hogy nem tudnak veszíteni.

Jó esetben ezt tizenéves korban kinövik, ezek szerint apósodnak ez nem sikerült...

2021. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
78%
Milyen tarsas ez? 🤣
2021. dec. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk a kártya játékszabályokon ugrott össze két családtag. Most már csak nevetünk rajta , hogy na kártyázzunk hogy legyen balhé, azóta nem volt.

De sajnos én is betudok sérülni ha nincs szerencsém és már 50 szerre veszítek. Valahogy elmegy az ember kedve. Van mikor nyerő szériám van, több kör nyerés után kiszállok valami ürüggyel mert rossz ha a többiek nem tudnak érvényesülni.

2021. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
94%
Saját példádból indulva, látod lehet ennyire :)
2021. dec. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
34%
Aha, jól esett magadból kiírni egy anonim fórumra, hogy vadidegen emberekkel együtt röhögj a rokonaidon. Én nem lennék ekkora seggfej a családommal.
2021. dec. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
81%

Mi még a Monopoly is megpróbáljuk hogy ne érezze senki magát vesztesnek nagyon .

Mert nem akarom hogy bárki rosszul éreze magát játék végén

De én 2 gyerekemel játszok ilyet.

2021. dec. 25. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 'barátságosan' szoktunk játszani, kicsit lazább szabályokkal, hogy mindenkinek jó maradjon a hangulata. Aztán néha csatlakozik egy családtag, aki meg vérkomolyan veszi, és mindenkit lesöpör.
2021. dec. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
21%
14-es: Milyen kártyajáték az, ahol a szerencsén és nem a taktikán múlik a győzelem. Egy Atlantica parti során nem tudom elképzelni, hogy kizárólag a szerencsén múljon, de egy Claim esetén se
2021. dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
91%

18as, erről eszembe jutott anno az exem, aki profi billiárdos volt, s tanítgatta nekem a technikát.

Engem viszont a játék érdekel, letojom, veszítek-e vagy sem, őt meg zavarta, hogy én csak játszani akarok, s nem foglalkozom a technikával...

Hasonló, szintén billiárd, apuka tanítgatja a gyereket, fekete golyó elmegy, csomó még kint, apuka dühösen, most kész, vége.

Mi ilyenkor tovább játszunk, kit érdekel, hogy elment a fekete golyó? Kimondjuk, ki a győztes, aztán játszunk tovább.

2021. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!