Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen letegeztem barátom...

Véletlen letegeztem barátom anyukáját. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

én éppen nagyban bamultam, amikor egy nő rámköszönt. reflexböl visszaköszöntem, hogy "hello". hozzáteszem, nem is tudom, hogy lehettem ilyen ostoba, hogy egy felnőttnek hello-t köszönjek.később rájöttem, hogy a barátom anyukája volt az. még most is ég a pofámon a bőr. a héten megyek hozzájuk, és nem tudom, hogy most mit gondol rólam. nem merek a szemébe nézni. és mi van ha elmondja barátomnak, hogy lehello-ztam? és ha emiatt megharagszik rám? lehet, hogy most egy bunkónak tart az anyukája? elmondjam én a barátomnak, hogy véletlen hello-t köszöntem az anyukájának? tanácstalan vagyok, és félek.

egy 15 éves lány


2010. szept. 7. 16:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kicsit túlreagálod a helyzetet :)
2010. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Amúgy én meg az egyik volt tanáromnak köszöntem hellot, reflexből :D szal nyugi :)
2010. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!