Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlen letegeztem barátom...

Véletlen letegeztem barátom anyukáját. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

én éppen nagyban bamultam, amikor egy nő rámköszönt. reflexböl visszaköszöntem, hogy "hello". hozzáteszem, nem is tudom, hogy lehettem ilyen ostoba, hogy egy felnőttnek hello-t köszönjek.később rájöttem, hogy a barátom anyukája volt az. még most is ég a pofámon a bőr. a héten megyek hozzájuk, és nem tudom, hogy most mit gondol rólam. nem merek a szemébe nézni. és mi van ha elmondja barátomnak, hogy lehello-ztam? és ha emiatt megharagszik rám? lehet, hogy most egy bunkónak tart az anyukája? elmondjam én a barátomnak, hogy véletlen hello-t köszöntem az anyukájának? tanácstalan vagyok, és félek.

egy 15 éves lány


2010. szept. 7. 16:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Vagy ne is beszélj róla, tuti elfelejtette már... én a tanáraimat is van h lehellózom a suliban, és nincs belöle semmi gáz.
2010. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hány éves amúgy kb?
2010. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
nem szigorúak otthon picit, hogy ezen ennyit aggódsz?
2010. szept. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább csak ő akar túlságosan megfelelni mindenkinek, ami viszont senkinek sem megy.

Én is ilyen vagyok, ilyen dolgokon napokig tudom magam idegesíteni :S

2010. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
35-40 körül. nem tudom. ránézésre azt mondanám, hogy 30 sincs. szoval ezt nem tudom megválaszolni :D
2010. szept. 7. 17:17
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát tuti hülye vagy. :)
2010. szept. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2010. szept. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szóval én küldtem a linket.Én anya vagyok és gondoltam, hogy a fiam barátnője letegez, mert mindenki azt hiszi, hogy a nővére vagyok. De ebből nem is lett semmi baj.Szerintem inkább kérdezd meg, hogy nem volt-e ebből baj, mert véletlen volt.Én nem haragudnék érte.
2010. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jaj,ez bárkivel megeshet!Én egyszer úgy jártam,h. felhívtam a legjobb barátnőmet és az anyukája vette fel a telefont.A hangjuk meg tisztára egyforma telefonba.Én meg elkezdtem neki magyarázni minden félét,erre mondja,h. mindjárt szólok neki.Mármint,h. szól a barátnőmnek.Később amikor találkoztunk akkor mondta,h. az anyukája vette fel a telefont.Akkor aztán égett a fejem rendesen!Aztán amikor mentem hozzájuk elnézést kértem és ennyi!Szerintem mond el a barátodnak is és,ha mész hozzájuk mond az anyukájának is,h. véletlen köszöntél neki hellot.Biztos megérti!És szerintem nem haragszik érte.
2010. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Egyszer amikor a barátom nálunk aludt, reggel engem hívott az anyukája, hogy jól vagyunk-e, meg hogy mi újság. Ő keltett, és olyan kómás voltam, hogy azt hittem, hogy a nagymamámmal beszélek, és élből letegeztem. :) Utána amikor kérdezte h Attila fenn van-e, na akkor kapcsoltam, hogy hoppá! :D Rögtön elnézést kértem, mondtam is, hogy azt hittem, hogy a nagyimmal beszélek és kész. Te is tedd ezt amikor legközelebb találkozol vele (a nagymamás részt hagyd ki :D), ennyi az egész.
2010. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!