Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod a férjed/feleséged...

Tudod a férjed/feleséged belépőkódjait/jelszavát a Facebookra, telefonjába, postafiókjába, stb..? Mi lenne szerinted a normális?

Figyelt kérdés
Mi egymás telefonjába bele tudnánk nézni, de nem szoktunk soha. A laptopon meg amit közösen használunk ki sem szoktunk lépni nagyon semmiből. Egyikünknek sincs oka a másik után nyomozni.
2022. jan. 1. 19:30
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
90%
Volt páromét sem tudtam amikor párkapcsolatom volt és sose jutott volna eszembe, hogy elkérjem bármelyiket.
2022. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 Metionin ***** válasza:
90%
Nem és nem is érdekel.
2022. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
73%

Én tudom a férjem összes kódját, jelszavát, mert én állítottam be neki és én is szoktam a nevében levelezni.

Ő nem tudja az enyéimet.

2022. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
96%

Elméletileg tudom, gyakorlatilag nem. Már elárultuk egymásnak, de mindketten olyan randombetűs-számos jelszavakat használunk, szóval képtelenség egymásét megjegyezni. De egymás telefonjába be tudunk lépni, viszonylag gyakran szoktunk is. Nem kémkedési célból, hanem különböző szituációkba. Pl. konyhába vagyok, koszos a kezem, bezár a telefon amin a recepet van, és megkérem a párom, hogy oldja fel és olvassa el. Ha ilyenkor jön üzenetem akkor diktálom azt is, hogy mit válaszoljon.

Vagy este elalvás előtt össze szoktunk bújni és együtt nézünk 9gag-et, ekkor az ő telefonján (neki van letöltve) és aki közelebb van a telefonhoz az oldja fel és tartja, görgeti. Ekkor szintén a telefont tartója válaszol esetlegesen érkező üzenetekre.

2022. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudjuk egymásét. Feleségem ki is lép ha nincs gép előtt. Én nem szoktam. De kölcsönösen nem is érdeklődünk ez iránt.
2022. jan. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
90%
Nem és nem is érdekel. Külön laptopunk és telefonunk van, nem is használjuk a másikét.
2022. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Az az övé
2022. jan. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk, de pl telefonok nincsenek is külön védve, de ettől még nem nézegetjk egymás telefonját.
2022. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
86%
A telefonjaink feloldókódját és a gépre a belépő kódot kölcsönösen tudjuk. A Fb, e-mail és hasonló jelszavakat viszont egyikünk sem. Nem titkolózás miatt, csak simán magánügy, ez már csak abból is látszik, hogy még sosem volt szükségem a Fb-jából vagy az e-mail fiókjából semmire, neki sem az enyémből. Tehát felesleges is lenne megadnunk egymásnak a jelszót, ez a kutakodáson kívül semmi másra nem jó. Persze szoktuk egymás előtt megnyitni, és nem takargatjuk abnormálisan. Simán ott ülhetek, és nézegethetem beszélgetés közben, ahogy mondjuk végigpörgeti a hírfolyamát vagy válaszol 1-2 messenger üzenetre.
2022. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
93%

"Volt már rá példa, hogy közösen megnéztük egymás beszélgetéseit, de ennyi. Ez sem féltékenykedés miatt volt, inkább kíváncsiságból."


Ugyanez volt a téma egy másik kérdésnél, ott többször feljött, hogy mégis mit hiszünk, kit érdekel az unalmas kis életünk. Hát az ilyeneket. Nem árulom el a barátaim bizalmát, csak mert a férjem uncsizik, és olvasgatná az üzeneteimet.

2022. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!