Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudod a férjed/feleséged...

Tudod a férjed/feleséged belépőkódjait/jelszavát a Facebookra, telefonjába, postafiókjába, stb..? Mi lenne szerinted a normális?

Figyelt kérdés
Mi egymás telefonjába bele tudnánk nézni, de nem szoktunk soha. A laptopon meg amit közösen használunk ki sem szoktunk lépni nagyon semmiből. Egyikünknek sincs oka a másik után nyomozni.
2022. jan. 1. 19:30
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan be vagynk lépve az e-mailbe a gépünkben mindketten. Bármikor megtudnám nézni az e-mailjeit de nem érdekel. Amúgy ha nagyon titkolni akarna valamit biztos nem ott intézné.

Egymás Facebook jelszavát nem tudjuk. Egyikőnk se szívesen adná meg a másiknak. Én a saját részemről nem csinálok semmi titkosat, csak ahogy előttem is írta valaki a másokkal folytatott magánbeszélgetésemet magának fogom fel. Eszembe sincs másoknak kiadni a barátnőim vagy bárki más magánéletét, problémáját vagy bármijét senkinek. Ebbe a férjem is beletartozik. Fordítva se szeretem amikor valaki egyből továbbmondja a dolgaimat. Van barátnőm akinek már azért nem mondok el dolgokat mert észrevettem hogy továbbmondja a férjének. Ezzel az erővel vele is beszélgethetnék.

Egymás PIN kódját tudjuk, soha nem éltünk vissza vele. Ha olyan helyzet van hogy egymás kártyáját kell használni akkor azt előre megbeszéljük.

2022. jan. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az ilyesmi magánügy.
2022. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
100%
nem, es nem is erdekel. millioszor lattam mar ahogy feloldja a telefonjat de annyira kacifantos hogy nem birom megjegyezni. de nem is erdekel, az o teloja az ove
2022. jan. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem, miért lettem lepontozva, csak mert mi tudjuk egymás pinkódját. Páromnak kevés a tárhelye, a reggeli rutinjába beletartozik a játék, miközben kávézik. Én is tudom az övét, mert rossz a szeme és sokszor én olvasom el az üzeneteit. Egyébként nem kutakodunk egymás telefonjában.
2022. jan. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
Tudjuk egymást jelszavát mindenhova. Sosem nezegetunk bele egymás dolgaiba.
2022. jan. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
97%

Férjem nem Facebookzik én igen ,se a pin kódot,se email kódot stb nem tudja én sem az ővét.

Ezek magán dolgok.

2022. jan. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%

Tudjuk, de sose nézünk bele

.

2022. jan. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudjuk egymás jelszavait,le van kódolva mindkettőnk telefonja.

Ennyi magánszféra kell viszont megbízunk egymásban.

2022. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
37%
Én sose értettem ezt a magánszféra dolgot. Ha nincs rejtegetni valója valakinek, akkor felesleges titkolni a jelszót szerintem. Nyilván nem azt mondom, hogy nézegetni kell egymásét, de ha nekem nincs semmi titkolni valóm a párom elől, akkor nem gond ha épp fel tudja oldani a telefonomat.
2022. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
97%
De miért akarja akkor feloldani, ha nem akarja nézegetni?
2022. jan. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!