Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim boomerek, nagyon...

A szüleim boomerek, nagyon későn vállaltak be, és egyre jobban utálok itthon lakni, meg ki is derültek dolgok(lent). Mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel?

Figyelt kérdés

kiderült hogy anyám csak azért ment hozzá apámhoz, mert annyira elviselhetetlen hogy másnak nem kellett, és kellett a gyerek gyorsan(én), mielőtt jön a klímax. Ennek eredménye hogy közel 40 évesen szült engem.

Csak azt bírják hajtogatni hogy legyen diploma mert anélkül segédmunkás leszel meg ilyenek, de sajnos már látom hogy mennyit is fog érni az a diploma ha meg is kapom. A nagy büdös semmit.

Most komolyan minek vigyem tovább ezt a vérvonalat? Semmi értelme, legszívesebben nekiindulnék a nagyvilágnak, kamionnal vagy hasolnó...


2022. jan. 12. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
89%

Elköltözöl és eltartod magad!

Vagy hogy gondoltad?

A szüleid költözzenek el, de közben küldjék neked az apanázst?...fizetve neked szakácsnőt, takarítóasszonyt és egy személyi asszisztenst?

Úristen, remélem csak a Gyakori az ilyen elmebeteg kölykök gyűjtőhelye és a való életben akadnak normálisok is!

2022. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
86%
21? Olyan, mintha egy 12 éves kisgyerek írta volna, mert megsértődött, hogy rászóltak, hogy tanuljon :D
2022. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
91%

És ki akadályoz meg, hogy nekiindulj a világnak?

Ha ennyire vérvonal-ellenes vagy, akkor állj a saját lábadra, és menj!


Gondolod, hogy a kamionos jogsi ingyér van...? Vagy miből tervezed megcsinálni?

2022. jan. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
77%
booomer...az mit jelent?
2022. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
30%
Am te valami kis hulyegyerek lehetsz,komolyan... Bar szerintem az egesz csalad kattant. basszus es ezek mennek el szavazni..
2022. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
Na látom itt is elég sok a boomer
2022. jan. 12. 12:29
 17/65 anonim ***** válasza:
17%
Ne hallgass azokra akik csak bántani akarnak, és azért szólogatnak be. Lehet irigyelnek, hogy még szemtelenül fiatal vagy és előtted az élet. Van ismerősöm, aki autóstoppal jutott el a messzi északra, és volt hogy például kamionnal ment. Vagy aki farmokon dolgozva járta be Ausztráliát. Én is voltam távoli helyeken, ott hallottam ezeket a sztorikat is, szóval hajrá. Életre szóló élmény lesz. Persze meg van az esélye, hogy valami történik veled, de akkor legalább nem szenvedsz tovább. Merni kell kockáztatni, mert aztán úgy múlik el a fiatalságod, hogy nem történt semmi. Ha érdekel, írj privátban, és küldök pár tippet.
2022. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
90%
"meg ki is derültek dolgok" - nekem ez "tetszik" a legjobban. Mi is derült ki? Hogy anyád azért házasodott, mert gyereket akart? Hát, ez aztán tényleg nagy bűn, és ráadásul még soha, senki nem vetemedett ilyesmire a világtörténelemben! - Persze, ha tudta volna, hogy ilyen mihaszna ember lesz belőled...
2022. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
87%

Irigy a franc erre a majom gyerekre. 33 éves vagyok, vegyészmérnök diplomám van. Mire legyek irigy? A hülyeségére? Sok helyen voltam én is, tehát erre sem lehetek irigy.


Édes fiam, egy érettségivel a seggedet kitörölheted. A szüleid jót akarnak neked, egy büfé-ruhatár szakos diplomával szintén nem érsz semmit.

2022. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
13%
Ebben amúgy teljesen igaza van a kérdezőnek. Diplomával 100-200 ezer között lehet keresni, míg a 8 osztályt végzettek meg vannak sértve, ha 500 ezer alatt akarnak nekik fizetni, és el sem vállalják az ilyen alulfizetett melókat. Mégis úgy gondolom, hogy egy értelmiségi embernek diplomát kell szereznie, nem azért, mert sokat fog vele keresni, hanem mert még mindig van némi presztízse.
2022. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!