Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim boomerek, nagyon...

A szüleim boomerek, nagyon későn vállaltak be, és egyre jobban utálok itthon lakni, meg ki is derültek dolgok(lent). Mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel?

Figyelt kérdés

kiderült hogy anyám csak azért ment hozzá apámhoz, mert annyira elviselhetetlen hogy másnak nem kellett, és kellett a gyerek gyorsan(én), mielőtt jön a klímax. Ennek eredménye hogy közel 40 évesen szült engem.

Csak azt bírják hajtogatni hogy legyen diploma mert anélkül segédmunkás leszel meg ilyenek, de sajnos már látom hogy mennyit is fog érni az a diploma ha meg is kapom. A nagy büdös semmit.

Most komolyan minek vigyem tovább ezt a vérvonalat? Semmi értelme, legszívesebben nekiindulnék a nagyvilágnak, kamionnal vagy hasolnó...


2022. jan. 12. 12:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
86%
Te valami pioca lehetsz aki eloskodik a szuleiden...
2022. jan. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
80%

29 mert nem is tiszteli a szüleit de valoszinuleg a szulei mindent megadtak neki es tamogatnak a diploma szerzesben is. Ez a tipikus hibaztatja oket mindenert dackorszak.


Felneveltek a ma mar kb. Nyugdíj kozeleben levo szuleid es te olyan de olyan utálattal beszélsz róluk hogy szégyen. Mas gyerek akit meg vernek vagy bántalmaznak vagy nem engedik tovább tanulni az meg mit nem adna ilyen szülőért.


Amiket felsoroltal egyik sem bűn van aki később is szült első gyermeket, az hogy bizonytalan volt anyukad az érzéseit illetően és kapuzárási pánikja volt az sem bűn, se az hogy azt szeretnék hogy megélhetésed legyen. Ha igy hangzott el az a mondat ezt finomithattak volna. De őszintén vertek, éheztettek, bántalmaztak?


Tudod latnad Afrikaban mi van szerintem elszégyelnéd magad. Ott van hogy az apa vagy anya éhezik hogy a gyerekenek kajaja legyen. De van hogy a gyerekeket dolgoztatjak hogy legyen pénz. Tanulni felsőoktatásban ott bizonyos területeken ha arra vágyna a gyerek?


Es ez csak egy a tobb olyan orszag kozul ahol ezerszerte nehezebb nekik.

2022. jan. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
79%

En orultem volna annak, ha a szüleim ennyire probaltak volna rabeszelni arra hogy diplomazzak le. Egyaltalan nem foglalkoztak velem es a jovommel ilyen szempontbol. Ennek koszonhetoen borzalmasan rossz tanulo voltam, es mikor palyavalasztasnal tartottam jottem ra, hogy mennyire fontos lett volna tanulni. De ugye nekem nem volt aki vitt volna elore, vagy terelgetett volna.

Igy most itt vagyok, 22 evesen tanulok egy szakmát hogy legyen belolem valaki, es soha nem fogok annyi penzt keresni mint egy diplomas.

Kerdezo! Rettenetesen buta vagy hogy ha nem hallgatsz a szuleidre. Oszinten csak jot akarnak neked. Gondolom ok mar megtapasztaltak hogy milyen is a rossz, es neked jobb eletet szeretnenek. Nem ugy mint az en szuleim, akik nem feltétlen a legjobbat akartak nekem.

Most meg biztosan nagyon 'meno' igy szidni oket, de kesobb ugy is rajossz hogy nekik volt igazuk.

Bár ahogy elnezem... 17 evesnel tobbnek nem tunsz. Szoval barmi lehet. En a helyedben nem szidnam oket, hanem elgondolkodnak azon, hogy mit mondanak .

2022. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
85%
Tipikus esete annak hogy jó dolgodban nem tudod min is rinyálj. Én ezt a kérdés azért megmutatnám a szüleidnek. Na, utána mehetnél neki a nagyvilágnak egész nyugodtan.
2022. jan. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
37%

Csak egy pl. Te kb. Szulettel 2 vagy 4 kilogram kozott addig Etiopiaban ennek a toredek sulyaval szuletnek a gyerekek.


Igazan nem tudod mi az hogy nehéz sors. Ne is akard tudni.


Volt egy film egy orvos pasirol szólt. Otthagyta a varost a munkajat es etiop torzseknek segített. Neked se ártana egy-két ilyen filmet megnézned.

2022. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
85%
Gaz vagy Kerdezo!
2022. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
86%

21 éves vagy, mehetsz dolgozni, elköltözöl a szüleidtől.

Mi tart vissza? Nekiindulhatsz a világnak is. Ja, hogy pénz kéne, amit szülőktől kapnál? Ciki.

2022. jan. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
85%

Emlékszem, mikor középsős voltam, ki tudtam szökni az óvoda kapujáig, bömböltem, és könyörögtem az embereknek, hogy vigyenek el anyukámhoz ide-és ide, kezemmel mutattam az irányt is. Aztán amikor senki nem vitt el akkor visszamentem a csoportba.


Itt ugyanezt látom, csak egy 21 éves f@szitól. Hát van baj.

2022. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
80%

Hát,mivel már jogilag felnőtt vagy, én azt javasolnám neked, hogy hagyd ott a "boomer" szüleidet, keress munkát, és tartsd el magad.

Mutasd meg nekik, hogy te sokkal okosabb és talpraesettebb vagy mint ők, és hogy diploma nélkül is lehet szuper életed. Menj, hajrá!


Azért ez így kicsit visszatetsző, hogy ennyi idősen itt Gyk-n "köpködöd" őket, és még velük élsz, ők tartanak el.

Hát ha ennyire nem szereted meg lenézed őket, akkor miért nem éled már a saját életed nélkülük? Sokan már 18 éves koruktól egyedül élnek, dolgoznak, tanulnak. Adott a lehetőség.

És ebben most semmi irónia nem volt részemről.

2022. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
44%
Boomer nincs egy se itt, csak egy troll...
2022. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!