Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van bűntudatom?

Jogosan van bűntudatom?

Figyelt kérdés
Pókfóbiám van, a két gyerekem meg akart viccelni, vettek egy műanyag pókot. Beledobták a termoszba, nagyon megijedtem és felpofoztam őket. Most rossz anyának érzem magam. Jogosan?

2022. jan. 12. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
A szülő is ember.
2022. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Szerintem ha a gyerekeid tudták ezt, akkor nagyon hülye vicc volt.
2022. jan. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincsenek ugyan gyerekeim, de én is pókfóbiás vagyok. Egyszer zuhanyzás közben egy leereszkedett a fregoliról, és basszus, 10 éve itt élek, 10 éve minden este ki-be hajtom a kis zuhanykabint, de akkor a pánikban nem tudtam behajtani az ajtót, hogy kiszaladjak. Csak ész nélkül rángattam, olyan voltam, mint egy hülyegyerek egy horrorfilmben. Ilyennel nem lehet viccelni.
2022. jan. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Én is megcsaptam volna őket, mert idióták.


Öcsémet is visszakéznől pfán vágtam, mikor rám dobott egy pókot.

2022. jan. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
35%
Aki szerint ez családon belüli erőszak, az hülyeséget beszél. A családon belüli erőszak az, amikor testileg, lelkileg, verbálisan, szexuálisan bántalmazzák a család vagy több tagját. Egy-egy nevelő célzatú pofon nem minősül annak!
2022. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

Most eszembe jutott, mikor a sulis kiránduláson az erdő között fogtam 2 gyíkot, s a biosz tanárnőm a férjéhez (aki szintén tanár volt) irányított, mert tudta, hogy fél a gyíkoktól. Tényleg félt...


Most gondolj bele, hogy milyen következményei lettek volna annak, ha felpofozza akkor a feleségét vagy engem. De szerencsére a szülő a gyerekével bármit megtehet mindenféle következmény nélkül...



Pláne, hogy a gyerekeid a korukból kifolyólag nem is értik, hogy mit jelent félni valamitől, amitől nem kéne. Mondjuk felnőttek esetében én se értem ezeket a fóbiákat, pedig én gyerekként a gilisztáktól féltem.

2022. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

A kocsmai verekedések sem azzal kezdődnek, hogy "há' de visszaütött!".

A családon belüli erőszak sem az, hogy kap a gyerek egy pofont, ha az előtte gonosz a szülővel.

2022. jan. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
82%

16-os! Lehet otthon kapott az asszony, és bár ellene vagyok, de megérdemelte volna! Miért kell viccet csinálni egy félelemből, fóbiából?

Azért a fazon helyében apádékkal is elbeszéltem volna, hogy megértsd már gyerekként, mint jelent félni. Sokan ugyanis értik.

2022. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
48%
2022. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!