Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtagod tudja,...

Ha egy családtagod tudja, hogy megcsal a házastársad/párod, inkább mondja el neked, vagy inkább hallgasson róla?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 16:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem előbb beszéljen a megcsaló féllel, kvázi adjon neki ultimátumot. Azért inkább az ő szájából szeretném hallani.
2022. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%

11: Az meg lehet hogy utána besározza majd. Szerintem nem jó ötlet max ha tényleg közeli családtagról van szó.

Ha közeli barát vagy akkor simán téged áldoz fel hogy önmagát jobb színben tüntesse fel.

2022. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
82%
Mondja el, de legyen rá bizonyítéka is.
2022. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%

12-es, mert ezt nem teheti meg, ha azonnal nekem mondja el?

Ja de.

2022. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen amikor a szeméből kiolvasod az emberen és a beszéden is megnyílvanul! Nehéz válaszolási kényszer általában mind erre utal! Felesleges fennakadni mindenen, sőt én úgy voltam vele elnéztem! A választ is azért adtam meg később éreztem reménytelen sztori lenne a részemről! Meg hát minek kevergesem folyton a kártyákat című kérdéssel kerül szembe az ember! Egyébként olyan a komolyan gondolom után az a hirtelen fellépő változás a részéről, amikor azt kívánták nekem későbbiekben már értettem csak megvezetésnek szánt szándék volt! Bevallom annyirán nem zavart az új megnyílvánulásuk de egy valamit méltányolható ebből a dologból: add egy fajta energialöketet. De azon nagyokat röhögtem amikor azt hitte, hogy másokkal chatelek! Ekkor derült ki, hogy tükröt kimerült ferdén tartották ! De se baj ! Egyébként annyirán bírom a dolgot, főleg ha én ott állnék ahol a párt szakad mindig csinálnék egy b tervet magamnak! Tehát elfogadásáról van szó! Egy lényeg nekem sosem volt komoly kapcsolatom, de azon nagyon szerettem röhögni ! Mindenki másképp fogja fel a dolgot ! Valaki elengedhetetlen valaki meg tudja elengedi! De azt nagyon bírtam, amikor kötekedni kezdtek velem és érezteték a sztorit. Egyébként az első alkalomszerű látás mutatja meg valójában ki milyen szférát mozgat. Nekem az egyikük el is mondta, de nem volt semmi érdekében nem volt rá oka. Innen tartottam az egészet atomkatasztrófának, mert tudtam csak a bolondját akarta járatni. De azok a féltékenységi rohamok jeleket adtak a kirohanásaira! Na mondom ennél jobban már nem fogok menni a lejtőn, de számomra is egy paródia akart bemutatni. Egyébként mind két rész full szépre akarja formálni a képeket, aztán valami újat akar ki hozni. Egyébként aki átláthatóbb és bemutatóibb az mind így van vele! De aki visszahúzodó eddig csak azt vettem észre aligha, de szembesülően elviseli. Amikor minden rossz ellenére sem akar kommunikálni veled a másik rájössz ám okosan, ide feleslegesen tartottad elképzeléseket. Egyébként az elmondás az elfogadott mint sem az hogy titokban fogalmazódott meg. Ha meg van ok rá valamilyen út folytán a csodálkozásnak későt mondhatsz! Mi lett volna ha beteljesedik kérdésem még az lenne a gond, hogy nem minden működik csodálatosan, amíg valaki el nem elengedi a részéről egyszer. Igen, ezután az ember mindig keresi érthetetlent!
2022. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

14: amit mondani akartam hogy szép gondolat hogy esélyt akarsz adni a megcsaló félnek hogy színt valljon viszont az hogy őhozzá mész először azt lehet hogy ellened fogja fordítani és utána kitalál valami hazugságot a párjánál és akkor szintén ugyanúgy téged utálnak ki és ők együtt maradnak mintha mi sem történt volna.

Szóval ezt csak akkor csináld hogyha a megcsaló fél fontos a számodra.


Én amúgy sunyiban teregetném ki a szennyest hogy ne tudják visszakövetni hogy én köptem be a megcsaló félt. Így teljesen tisztán jövök ki a dologból

2022. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondja el. Nem akarok lúzer lenni, ál-élettel.
2022. jan. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
3. Egyetértek. Ráadásul azt bírom, amikor valaki arról ír ki kérdést, hogy pl. rájött, huzamosabb ideig csalták és a válaszolók még őt kezdik el támadni, hogy csak azt lehet hosszú időn át csalni, aki hagyja és kizárt, hogy ne lettek volna erre utaló jelek, ha nem vette észre őket, meg is érdemli....De lehet, az egyetlen erre utaló dolog az lenne, hogy egy ismerős/rokon valahogy rájön, neki meg itt azt írják, semmi köze hozzá, ne mondja el..:D
2022. jan. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
96%

18: Egyetértek viszont én nem azt mondtam hogy ne mondják el. Hanem azt hogy óvatosan avatkozzanak bele mások ügyeibe mert könnyen őt utálhatják ki.

A megcsalt férj ha papucs akkor nem fogja elfogadni az igazságot.

A legjobb amúgy fű alatt eljutattni a bizonyítékot. Ha ez sikerül akkor az érintett is tudni fog róla és te mint 3-ik fél sem leszel megutálva.

2022. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
88%

16-os, már ne hari, de pont, hogy nem a megcsalót támogatom azzal, hogy esetleg ultimátumot adok neki. Miért is?

Bizonyítékkal a kezemben mégis miért “utálhatna” ki valaki? Mert anélkül nyilván nem játszadoznék a megcsalóval sem, mert felesleges, de én magam se mondanám el azt, amit nem tudok alátámasztani. Ilyenkor meg mi a különbség?

2022. jan. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!