Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtagod tudja,...

Ha egy családtagod tudja, hogy megcsal a házastársad/párod, inkább mondja el neked, vagy inkább hallgasson róla?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 16:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

20: Várj mit mondtam? Már elvesztettem a fonalat.

"már ne hari, de pont, hogy nem a megcsalót támogatom azzal, hogy esetleg ultimátumot adok neki. Miért is?"

Állítottam én ilyent? Nem, azt írtam hogy jobb nem odamenni és ultimátumot adni nekik mert utána elrohannak a férjükhöz/feleségükhöz és lehet nem az igazságot mondják el vagy lehet hogy kiszinezik azt ami történt hogy magukat jobb színben tűntessék fel, esetleg sírdogálnak két sort míg a másik megbocsájt neki. És persze a "besúgón" fog utána csattanni az ostor. Mindig kell egy bűnbak, és mivel te "fenyegetted meg" a megcsalót ezért rajtad akar bosszút állni.

Akik csalfák azok általában nárcisztikusak. És akik nárcisztikusak azok ritkán ismerik el hogy ők hibáztak ezért mindig másokra mutogatnak.

Ha pl. a férj jön rá hogy a felesége csalja akkor a felesége őt fogja okolni amiatt.

Mindegy szóval az a kérdés hogy az e személy akinek ultimátumot adsz ki is számodra.

Lehet hogy a nővéredről van szó és nem akarod hogy később rosszban legyetek emiatt.

Ha meg valami jött ment nő akkor énszerintem nem is jó ötlet oda menni hozzá ultimátumot adni neki, magadat sodrod veszélybe vele.

De ha mondjuk a férfi csalta meg a nőt és a férfi nem rokonod vagy gyerekkori jóbarátod hanem egy random valaki akkor jobban kijön az hogy lehet hogy megakar majd téged verni.

Gáláns felajánlani egy lehetőséget a színvallásra viszont nehogy te kerülj kellemetlen helyzetbe miatta.

2022. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
33%

Egyszer futottam bele ilyenbe.

Mikor falhoz akartam allaitani a megcsalo felet kirohogott es kozolte h 5eve nyitott kapcsolatban vannak es a felesege is igyan igy "felrejar' es h amugy swingereznek is. Szoval ha akarom mondjam el de max a felesege is ki fog rohogni...


Azota nem csinalok ilyet mert ki tudja tenyleg tilosban jar vagy van engedelye ra.

2022. jan. 21. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván mondja el. Ha megtudnám valakiről, hogy tudott róla de nem szólt, azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot.
2022. jan. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
70%
Látom, mindenki szeretné, ha elmondanák nekik. Ez fordítva is igaz ám.
2022. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
90%
Mi a fordítottja?
2022. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
27%
Eleinte persze hogy szerettem volna tudni, de 20 èv után már nem, èn is megcsaltam már a fèrjemet vagy 1000X.
2022. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen mondja el!
2022. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelmű hogy mondja el! Illetve... egyedül a gyerekemtől nem várnám el, hogy elmondja, hiszen aki félrelép az az anyja/apja, ne legyen e miatt feszültség. Persze ha csak élettárs és nem a gyerek szülője akkor szintén evidens hogy mondja el.
2022. jan. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
23%
És ti elmondanátok a megcsalt félnek, amit tudtok? Én nem, dehogy. Én nem akarok belefolyni senki életébe, nincs közöm mások tetteihez.
2022. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

#29

Természetesen olyannak én se mondanám el, akinek az életéhez semmi közöm. De barátnak, családtagnak igen. Vagyis elsőként inkább a megcsaló féllel beszélnék, hogy ő szeretné inkább bevallani vagy pedig én mondjam el.

2022. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!