Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megcsalja anyámat! Mit...

Apám megcsalja anyámat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Konkrét bizonyítékom van rá és rendkívül undorító, hogyha leírnám hogy mi, valszeg csak azt kapnám hogy kamu kérdés…


Nem tudom, hogy akarom e hogy kiderüljön, mert anyámnak nagyon fájna, meg akkor el is válnának.


Illetve kínos is lenne szembesíteni ezzel a szüleimet…


Szóval kényelmesebb lenne hallgatni erről, de ha a barátom megcsalna és ezt tudná anyám én is azt akarnám hogy szóljon.


Mi legyen?


Volt már valaki hasonló szituban?



2022. febr. 6. 16:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, anyád valszeg már tudja, nem a te bejelentésedre vár.
2022. febr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
33%
Nyitva hagyott laptop vagy telefonját nézted meg...?
2022. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
71%

Beszélj apáddal mondja el ő.

Kérdéskiírásodból ítélve max. egy hónapig tudnád magadba tartani, és tényleg nem a te a dolgod. Viszont te élsz együtt ezzel a ti tokkal, te érzed magad ettől bűnösnek. Apádnak nincs joga Téged ilyen helyzetbe hozni.

Ha már megtörtént, terítsen ő.

2022. febr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Oldfire ***** válasza:
25%
Inkább pukával beszélnék előbb. Elmondani neki milyen aljas. Hiába írtàk sokan, hogy nem a te dolgod. De, igen a te dolgod is. Érintve vagy.
2022. febr. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
62%

Néz láttad tudod

Maradj ebből ki ez csak a szüleidre tartozik

Maradj pártatlan

Neked akkor is ő az apád és az anyád.

Nyílván van a házasságuk aki olyan oldala amihez neked sem senkínek köze nincs

2022. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
71%

22 bármelyiket is tette a kérdező ronda dolog

Senki magánszvérájában nem kotorászunk(Főként nem a szülőkébe)

Nem ítélkezhetünk senki felett

Nem játszunk bírót

Ez csak a szülőkre tartozik

Itt írta valaki már az anya is tudja. Szerintem is csak a kérdező elött volt titok mert nem rá tartozik

Lehet hogy pont ő miatta tartják fent a látszatot

2022. febr. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
29%

1-es és 4-es, betegek vagytok.....



Mond el, én is elmondtam mikor nevelő apám csalta anyámat, és folyamatosan más nőknek is írkált, apukadnak nem kell azt tudnia hogy te voltál..

2022. febr. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
56%
Kuld el a bizonyitekot anyadnak egy random crealt email címről es talalj ki neki. Akkor megkonyebbulsz es nem lesz belole bajod de a igazság kiderul. De feltetlen mondd el neki, joga van az igazsághoz
2022. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem el kellene mondanod. Inkább a fájó igazság, mint a kényelmes hazugság (ebben az esetben elhallgatás). Lehet, hogy fájni fog anyukádnak, de idővel majd be gyógyul a seb. Látom, hogy anyukád érzelmeit féted, amit meg is tudok érteni, de helytelen, hogy egy olyan házasságban él, ahol nem becsüli meg apukád.

Ha nem mondod el, egyszer úgyis ki derülhet, és sokkal nagyobbat is üthet.

De ha elmondod neki, esélyt adsz neki egy új életre. Lehet, hogy apukád nélkül, de neki is szüksége van arra, hogy megbecsüljék!


Mond el neki, idővel könnyebb lesz neki! A bizonyítékot ne hagyd ki!!!

2022. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
31%

A helyzetet nem kell magadba zárni,mert egyre rosszabb lesz.


A megoldás NEM az édesanyádnak való árulkodás!


Édesapáddal kell higgadtan megbeszélni azzal, hogy te szereted őt is és édesanyádat is és egyikőjüket sem akarod elveszíteni. A beszélgetéshez nyugodt, jó hangulatú körülményt kell választani! Szigorúan 4 szem közt!

2022. febr. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!