Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám megcsalja anyámat! Mit...

Apám megcsalja anyámat! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Konkrét bizonyítékom van rá és rendkívül undorító, hogyha leírnám hogy mi, valszeg csak azt kapnám hogy kamu kérdés…


Nem tudom, hogy akarom e hogy kiderüljön, mert anyámnak nagyon fájna, meg akkor el is válnának.


Illetve kínos is lenne szembesíteni ezzel a szüleimet…


Szóval kényelmesebb lenne hallgatni erről, de ha a barátom megcsalna és ezt tudná anyám én is azt akarnám hogy szóljon.


Mi legyen?


Volt már valaki hasonló szituban?



2022. febr. 6. 16:43
1 2 3 4
 31/35 Ywerd válasza:
39%

No ilyen az ,mikor a gyerek jobban tudja mit kéne csinálni a szüleinek.

A másik kérdésedből amit belinkeltek nyilvánvaló hogy láttál valamit.

És nyilvánvaló hogy ez érzelmi megcsalás.

Az is nyilvánvaló hogy anyád tudja ,hisz volt már ilyesmi.

És az is nyilvánvaló hogy anyád nem tud,akar lépni, azon túl ,hogy " bevágta pszichológushoz".

Apád csak férfiként szeretne funkcionálni ,mert anyád mellett nem tud .

Erre jössz te a 17 éveddel,aztán elásod itt apád.


Fogjátok fel hogy egy kapcsolat megromlása a legtöbb esetben mindkét fél hibája.

És ebbe gyerekükként beleugatni nettó hülyeség.

Vagy ott vagytok velük pl esténként az ágyban hogy tudjátok mi nem működik?

Lehet lepontozni.

2022. febr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
62%

7: "Én nem mondanám el, inkább megzsarolnám a fatert és annyi pénzt húznék ki belőle amennyit csak tudok. Ha lenullázta magát, akkor tenném tönkre az életüket."

Szegény szüleid: egy ilyen kis sunyi nyomit neveltek...

Kígyó a madárfészekben: undorító vagy!

2022. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
11%

A 30 választ miért pontoztátok le?


Mit találtatok abban haszontalannak?

2022. febr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
22%

33-as!

Én például azért nem tartom hasznosnak, mert:

Oké, hogy mindent meg kell beszélni, de sajnos vannak olyan szituációk, amikor ez nem hat.

Ha például elmondja az apjának, az vajon mit fog mondani a gyerekének?

Hát biztosan nem azt, hogy "Elmondom anyádnak"...

Vagy azt mondja, hogy "Ez nem rád tartozik", Vagy minden létező pszichikai fegyvert be vet, csak hogy a gyerek tartsa a száját. Például igér neki egy új telefont, autót, havi zsebpénzt, vagy emelést, stb. De ezzel sajnos a családi probléma nem oldódik meg.


Az anyukának nagyon is tudnia kell a dologról, mert az sem jó, ha a gyerek a háttérből nézi végig a hűtlenséget.

2022. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
88%

Aranyom. 30 éve apám a nőjével egyszer mellettem sétált el, úgy mellbevágott, hogy csak na. De mégis, mikor hazamentem egy szót sem szóltam, sőt! Úgy viselkedtem, mintha ez a világ legtermeszetesebb dolga lett volna. Azóta anyám már meghalt (öngyilkosság), apám együtt vagyogat a nővel. Semmi harag nincs bennem, azt hiszem már akkor bölcs voltam és tudtam, ez nem az én életem, akármennyire is félek attól, hogy mi lesz. Hidd el, anyukád is tudja, hogy mi van, ez az ő kettejük ügye. Simán benne van az is, hogy anyukád sem akar már semmit ezen a kapcsolaton segíteni, apukád meg pláne. Lehet erről véleményünk, hogy ki, milyen gyáva, de szerintem ez nem a mi ügyünk. Akármennyire is szeretem az apám, ez nem az én ügyem. Legyek arra kiakadva, hogy mit művelt? Felnőtt ember.


Bennem ezek voltak, bár lehet azért is, mert mindig konfliktus kerülő, magamnak való ember voltam, fene tudja.


Mindenesetre én nem követtem a példáját.

2022. márc. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!