Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti elmondanátok a férjete...

Nők! Ti elmondanátok a férjeteknek, hogy a sógornőtök öngyilkos akart lenni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy rajtakaptátok, és megakadályoztátok. Arra kért, hogy senkinek se mondjátok el, és megígérte, hogy orvosi segítségért folyamodik. Az incidens előtt nem volt felhőtlen a viszony köztetek, de azóta közelebb kerültetek egymáshoz. Tudod, hogy az lenne a helyes, ha elmondanád a párodnak, de félsz, hogy utána megint ellened fordulna, és folytatódna tovább az ellenségeskedés a családon belül.

2022. febr. 22. 14:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%
Elmondanám
2022. febr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképp elmondanám. Ő a testvére, ő a közeli hozzátartozója, nem te. Ha jellemtelen, még ellened is tudná fordítani a férjedet ha később ő maga mondja el te pedig "még említésre méltónak sem találtad". Ha valódi volt a szándék ha nem, megtörtént. Valamiért pont úgy, hogy te vetted észre. Biztos, hogy elmondanám.
2022. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%

Én megkérném sógornőmet, hogy együtt mondjuk el neki

Így nincs hátbatámadás és nincs az se, hogy megakadályozhattad volna, de nem tetted

Ha leülsz vele és elmondod neki, hogy ott leszel végig mellette, támogatod,nem fogod elítélni….,de ezt a terhet ne kérje tőled, mert ez sok

Nem csak azok lesznek öngyilkosok, akik csendben teszik

2022. febr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
90%

Miért kellene egy ilyen szituációt ennyire kifejteni.

A kérdező leírta a lényeget, szerintem tök felesleges oldalakon át ezt ecsetelni

2022. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Mert tok egyértelmű, hogy ha valaki öngyilkos akar lenni, akkor nem úgy csinálja, hogy az utált sógornő épp észrevegye 😘
2022. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, hogy neked miért olyan fontos azt tudnod, hogy hol mikor történt az eset.

Nem is erről szól a kérdés.

Megtörtént.

A kérdés nem arról szól, hogy itt, ilyen módon akarta elkövetni,mit gondoltok? hanem arról, hogy elmondanád- e a testvérének?

2022. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%

27!


Aha. Nem, nem mesélnék kamu történetet a férjemnek a testvéréről

2022. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem a kérdés egyértelmű volt.

Neked kevés.

2022. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
67%
Minek elmondani ha egyszer emg eltt ígérve?
2022. febr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
14%

#4

Nem mutogatásra gondoltam agyatlan. Ha egy rokonod problémákkal küzd, észre fogod venni rajta, ha egy kicsit is közel állsz hozzá és figyelsz rá. Akkor is, ha előtted mosolyog és próbál úgy tenni, mintha minden rendben lenne.

2022. febr. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!