Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Szerintetek helyrehozható...

Nők! Szerintetek helyrehozható még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a sógornőtöknek nincs hová mennie, ezért beleegyeztek, hogy nálatok húzza meg magát. Eleinte folyton ellenségeskedik veletek, de aztán olyasmi történik, ami mindent megváltoztat. Egy nap meg akarja ölni magát, de ti megakadályozzátok. Ezután hosszú ideig beszélgettek, és a bizalmába fogad. Megkéri, hogy ígérjétek meg, nem mondjátok el senkinek, mit akart tenni magával. Telnek a napok, és úgy néz ki, rendeződik a viszonyotok, vége az ellenségeskedésnek, és úgy tűnik, sokkal jobban van. Viszont nem hagy nyugodni titeket a gondolat, hogy mi van, ha újra megpróbálja, és akkor már nem tudtok segíteni. Akkor beleőrülnétek a bűntudatba. A sógornőtök viszont hallani sem akar róla, hogy elmondja a testvérének, ezért egyedül számoltok be neki az egészről. Sajnos ezután újra feszült lesz a viszony köztetek és a sógornőtök között. Szeretnéd, hogy újra jóban legyetek, de ő úgy érzi, hogy elárultátok, és szóba sem áll veletek.

2022. márc. 1. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

1. Ha megigérted, hoyg nem mondod el másnak, akkorerthetö, ha zokon veszi, ha mégis megteszed.

2. Az elözö kérdésednél is írták, gondoskodj arról, hoyg szakember segítségét kérje, ne pedig árulkodj.

3. Ha újra meg akarja tenni, azt nem akadályozza meg az sem, hogy megszeged az igéretedet.


Teljesen érthetö, ha többé nem bízik benned.

2022. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Már írtam egy tanácsot, ami arról szólt, hogy együtt mondjátok el a párodnak.

Most az van, hogy elárultad, ami érthető a részéről, a te részedről pedig az, hogy tiszta a lelkiismereted.

Ha megharagudott ez van, nincs mit tenni.

Idővel talán rendeződik.

2022. márc. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Hát de basszus. Ha meg nem mondja el, és csinál magával valamit, aztán kiderül, hogy ő tudott róla.

Ez öngyilkosság, nem ilyen bizalmi kérdés. Mármint ő se tud bízni benne, hogy a sógórnő nem kísérli meg újra.

Én is elmondtam volna, mert mérlegelek és tudom, hogy ezt egyedül nem tudom kezelni.

Gondoljatok bele a tesó oldaláról. Képzeljétek el ha a ti testvéretekre találna rá a párotok, és nem mondaná el nektek?

Az is lehet, hogy a 2#-nek van igaza (valószínűnek tartom), akkor játszmázik a sógornő, ott nem lehet már alapból bizalomról beszélni. Akkor legalább legyen nyíltansz@rkeverő a csaj.

2022. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

1. Igen is kész tények elé állítanám a család előtt..

Én nem lennék hajlandó felelősséget vállalni érte. Azt tegye meg a családja.


2. Kitenném mint matykát kakkantani.


3. Nem törném magam, hogy jóban legyünk.

2022. márc. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%
Két bolond nőt egyszerre megkap egy manusz...
2022. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem válaltam volna, hogy titokban tartom ha nem.


A tesonak úgy adtam volna elő (ha mégis megigérem felelőtlenül) hogy ő is ott van.

2022. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van, én sem vállaltam volna ezt a szerepet.
2022. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Esti mese, szappanopera...
2022. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Mért akarsz mindenáron jóba lenni vele? Minek neked egy élhetetlen dilinyós? Ennyire unatkozol? Vagy megmentő szindrómában akarsz tetszelegni? Osszál ételt, ha embereket akarsz menteni, ne hisztériás öngyilkosjelöltek veszekedésével élvezkedj! Legalább a te lakásodban adja elő a hattyú halálát?
2022. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
69%
Azért ne nálam lehelje ki a lelkét, ha joban vagyunk akkor talán ennyi belátasa lesz.
2022. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!