Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám felesége mindig...

A bátyám felesége mindig kizár mindenből, soha nem tudok semmiről.?

Figyelt kérdés
Külföldön élnek, a bátyám felesége velem sosem foglalkozik, de a nővéremmel és anyukámmal bezzeg igen. Nem érdekelne, hogy jóban vagyunk-e, de így az unokahugommal kapcsolatban is mindent anyától vagy a nővéremtől tudok meg. Most is utólag tudtam meg, hogy amúgy hazajönnek (bátyám felesége és az unokahugom), mindenkinek tudott írni, csak nekem nem. Anyának meg a nővéremnek mondta, hogy menjenek át meg ilyenek, engem persze szintén nem keresett. Nem akarok ebből balhét, főleg, hogy külföldön élnek, a bátyám és köztem sem szeretnék felesleges feszkót. Alapból mivel nem itt laknak, elviselhető meg minden, de ilyenkor úgy pofán tud vágni és olyan rosszul érzem magam. Mit tanácsolnátok?
2022. márc. 8. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Bátyád se tájékoztat semmiről? Elsősorban az ő kötelessége lenne, nem a sógornődé.
2022. márc. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha te is tartanád velük a kapcsolatot, mint nővéred, anyukád, akkor te is tudnál mindenről. Miért nem írsz néha rájuk, érdeklődsz az unokahúgodról?
2022. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha külföldön élnek, akkor a gyerek számára úgyis úgyis idegen leszel. Ez van sajnos. A mi családunkban is van ilyen.
2022. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Fiú vagy vagy lány? Ha fiú, akkor lehet, hogy csak a csajokat hívja. Az is lehet, hogy azt gondolja, majd ők szólnak neked, nem szól külön.
2022. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. A bátyámmal szoktam beszélni, de ő sokat dolgozik, ezért csak ritkábban.
2022. márc. 8. 16:42
 6/13 NTBS ***** válasza:
29%
Szerintem ülj le a sógornőddel és mond el neki, hogy érzel. Ha otthon laksz még, akkor az is lehet, hogy csak ezért szól csak anyudnak.
2022. márc. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem q feleséggel kell kapcsolatot tartani, hanem a bátyaddal.
2022. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszéljetek amikor tudtok de ne a párjátol várd el ezt.
2022. márc. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

A sogornödnek joga van azzal beszélni akivel akar azt kedvelni szeretni akit akar

Mikor az ember megházasodott nem kötelessége tájékoztatni senkít az életéről

Gondolom ök sem várják el ezt tőled.

Nagyon jól teszed ha nem kelltesz feszkot

Az ő házasságuk az ő privát életük.

Ha majd feléd lessz közlendőjük megkeresnek.

2022. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Azt írod, anyukádnak és a nővérednek mondta, hogy mennek és szóljanak neked is. Mi a probléma? Külön írásos meghívót kéne küldenie neked, vagy mi? Velük valószínűleg közelebbi kapcsolatot ápol, mint veled, ez ennyi, de semmiből nem lettél kizárva. Amúgy meg tényleg, a tesód hol van a sztoriban? Ezek szerint vele sem a legfényesebb a kapcsolatod.
2022. márc. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!