Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyám felesége mindig...

A bátyám felesége mindig kizár mindenből, soha nem tudok semmiről.?

Figyelt kérdés
Külföldön élnek, a bátyám felesége velem sosem foglalkozik, de a nővéremmel és anyukámmal bezzeg igen. Nem érdekelne, hogy jóban vagyunk-e, de így az unokahugommal kapcsolatban is mindent anyától vagy a nővéremtől tudok meg. Most is utólag tudtam meg, hogy amúgy hazajönnek (bátyám felesége és az unokahugom), mindenkinek tudott írni, csak nekem nem. Anyának meg a nővéremnek mondta, hogy menjenek át meg ilyenek, engem persze szintén nem keresett. Nem akarok ebből balhét, főleg, hogy külföldön élnek, a bátyám és köztem sem szeretnék felesleges feszkót. Alapból mivel nem itt laknak, elviselhető meg minden, de ilyenkor úgy pofán tud vágni és olyan rosszul érzem magam. Mit tanácsolnátok?
2022. márc. 8. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyértelmű ki hol lakik. Te kulfoldön de éppen hazamentél és nem szólt higy a városotokba megy?

Ha így van akkor azt tudom elképzelni hogy 1. Haragszik rád valamiért 2. Egysuerűen nem vagytok közeli kapcsolatban

Ha a második akkor neked is lehetne megtenni az első lépést a sógórnőd felé. Ne várd hogy mindig mindenben ő kezdeményezzen. Ha viszont valami konfliktus van közöttetek akkor azt is te tudod megoldani. Én már csak azért is törekednék a megoldásra mert tudom milyen ha csak 2x találkozok a családommal. Ez kevés. Ha van is ellenérzés pl 1 ember miatt azt ez alatt a kis idő alatt félreteszem hogy a ne akadályozza a többivel való kapcsolatot. Szóval alakítás ki normális kapcsolatot a sogornőddel ha ő is hajlandó rá. Mert ez a kulcs az unokahugodhoz. Később ha minden jól megy és az unokahugod idősebb lesz akkor már saját maga fog keresni az anyukája engedélye nélkül.

2022. márc. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%
Bátyáddal kell kapcsolatot tartanod, nem a feleségével.
2022. márc. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%

Leírhatnád hogy milyen a kapcsolatotok a sogornőddel, mert ez csak ettől függ. Erre nem lehet válaszolni úgy hogy hiányzik a legfontosabb részlet.

Nem értem miért ne lehetne tartani vele a kapcsolatot ha nem is napi szinten, de elegalább néha. Én jobban vagyok az enyémmel, de mi se irogatunk egymásnak gyakran. Nem értem hogy miért írják sokan hogy csak a testvéreddel kellene tartani a kapcsolatot.

2022. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!