Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párom-kutya -új pasi?!...

Volt párom-kutya -új pasi?! Bőv. Lennt!? ,

Figyelt kérdés

a helyzet az ,h mikor szakitottunk a volt párommal ,nem akarta odaadni a kutyámat ill kutyánkat( aki után én fizettem mindent és én is foglalkoztam vele )....még ebbe bele is törödtem,h csak néha láthatom ,de jött egy új kapcsolat az életembe és remekül alakul minden,most a volt párom meg akarja magát ölni és a kutyát nekem adni,mivel elege van abból,h gondoskodni kell róla...de az új pasim allergiás a kutyákra és nem is akarja,h a kutya a lakásban legyen!

tanácstalan vagyok,mert akkor vagy szétköltözünk és a kutya velem lehet,vagy tovább folytatom az exemmel ezt a játékot! fogalmam sincs,h mit tegyek! adjatok tanácsot....kérlek!!!


2010. szept. 13. 09:58
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem válaszd a kutyát, milyen férfi az, akitől még egy kutyát sem lehet tartani.


Bizonyítottan allergiás rá?


Mert az én exem azt mondta, hogy allergiás a kutyaszőrre, erre most 10 év után látom ám az iwiw-ben, hogy van kutyája.

Szóval csak velem szórakozott, látni akarta, hogy meddig mehet el, hogy az ő akarata érvényesüljön!

Szét is mentünk, szóval most már tudja.


A férjem imádja az állatokat és a gyerekünk is!

Az anyós is azt hazudta, hogy allergiás a kutyaszőrre, közben meg csak tisztaságmániás bolond.


Szóval óvatosan a férfiakkal. Az igazán jólelkű férfi szereti az állatokat!

2010. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
74%
én úgy gondolom a kutya örökké veled lesz, míg 1 pasi lehet csak időszakos....szerintem a jelenlegi barátod megérthetné, h 1 kutyus olyan, mint 1 gyerek...törődni kell vele és viszonozza is...vmi alternatív megoldást kell találnod, mert úgy látom a kutyus nagyon fontos..:)
2010. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet,hogy csak nem rajong a kutyákért?Milyen fajta kutya?Kicsi?

Lehet szedni gyógyszert allergiára.Nekem a volt párom szedte,amikor hozzám jött a kutya miatt.Ha nem nálunk voltunk akkor nem szedte.

2010. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
40%

1. A kutya örökké vele lesz?! Azta.......!!! Feltalálták az örök élet titkát, és nekem nem szóltak?!?!

2. Az allergia nem vicc! Könnyen asztmává alakul. És az viszont - a kutyával ellentétben - tényleg örök, főleg ha felnőtt korban alakul ki.


Kérdező, sajnos döntented kell: vagy a kutya vagy a pasi.

2010. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
33%

Most komolyan, normálisak vagytok? Gyógyszert szedni, tüneti kezelés, ahelyett, hogy az okot szüntetné meg?

Ráadásul állandóan kéne szednie, mert együtt laknak.

Szuper ötlet. Én speciel nem mérgezném a májamat gyógyszerrel, inkább lelépnék, ha a kutya fontosabb.

Azért mérlegeljünk már!

Nem várom (várnám, ha allergiás lennék) el, hogy bárki lemondjon miattam a kutyájáról, de akkor ő se várja el tőlem, hogy magamról meg az egészségemről lemondjam. Elválunk békében, ennyi.

2010. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
8kilós kis pradátor :) semmilyen rossz szokása nincs, és ő tényleg olyan,mint a gyerekem! a jelenlegi párommal sokszor átbeszéltük,sokszor sirtam is,látja ,h mennyire ragaszkodom a kutyához! de tényleg allergiás,de valahol gyanitom,h csak eltúlozza dolgot! a volt pasim is elvileg allergiás volt,érdekes 3 év alatt egyszer sem volt semmi befulladásos jelenete! nem tudom ,tényleg ....a jelenlegi párom mondta,h soha nem gondolta volna,h egy kutyán fog múlni a kapcsolatunk! de az a vicces ,h nemsokára elmegy fél évre másik országba és akkor sem örülne a kutyának!
2010. szept. 13. 10:20
 7/36 A kérdező kommentje:
kedves utolsó...majd várom a válaszodat,amikor majd te leszel tanácstalan,h életed szerelmét vagy a "gyerekedet" választod
2010. szept. 13. 10:22
 8/36 anonim ***** válasza:
27%

Látszik, hogy még soha nem volt allergiád!

Nekem volt, meg asztmám is.

Ha szereted a párodat, a legjobbat akarod neki, és az nem egy krónikus betegség. Erre kár is több szót vesztegetni, ha neked a kutya fontosabb, nem szereted a párodat eléggé. Jobb, ha szétmentek. NEM a kutyán múlik a kapcsolat, hanem azon, hogy nem szereted eléggé. A kutyakérdés ennek csak a bizonyítéka, nem az oka.

2010. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
én a kutyát választanám...amúgy milyen kutya? mert jó pár kutyának nem allergizáló a szőre
2010. szept. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
14%

Persze, az allergiára lehet gyógyszert szedni, olyan 10 év megtalálni, hogy kinek melyik gyógyszer a megfelelő. Van, hogy több. Addig folyamatos taknyolás, begyulladt szem, égő bőr, stb. és könnyen asztmává alakulhat.

Az, hogy eddig nem volt "befulladási jelenete", ahogy te írtad, azt jelenti, hogy még nem alakult nála asztmává. Ez az egyik.


A másik, hogy amikor összejöttetek, szó sem volt semmiféle kutyáról. Még ha nem lenne allergiás rá, csak szimplán nem állatbarát, akkor is, szó sem volt róla, hogy nektek valaha kutyátok lesz. Úgyhogy ezt az új szituációt te hoztad, ehhez neked kell alkalmazkodni.


Harmadrészt, most komolyan, a volt pasid öngyilkos akar lenni, és te ehelyett a kutya miatt aggódsz?! NORMÁLIS VAGY?! Azért egy értékrended legyen már! Hagyod, hogy az a pasi üres fenyegetőzésekkel meg egy kutyával szétválasszon titeket? Nem lehetsz ilyen akaratgyenge!

2010. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!