Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt párom-kutya -új pasi?!...

Volt párom-kutya -új pasi?! Bőv. Lennt!? ,

Figyelt kérdés

a helyzet az ,h mikor szakitottunk a volt párommal ,nem akarta odaadni a kutyámat ill kutyánkat( aki után én fizettem mindent és én is foglalkoztam vele )....még ebbe bele is törödtem,h csak néha láthatom ,de jött egy új kapcsolat az életembe és remekül alakul minden,most a volt párom meg akarja magát ölni és a kutyát nekem adni,mivel elege van abból,h gondoskodni kell róla...de az új pasim allergiás a kutyákra és nem is akarja,h a kutya a lakásban legyen!

tanácstalan vagyok,mert akkor vagy szétköltözünk és a kutya velem lehet,vagy tovább folytatom az exemmel ezt a játékot! fogalmam sincs,h mit tegyek! adjatok tanácsot....kérlek!!!


2010. szept. 13. 09:58
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
lehet rosszul fogalmaztam,de vagyok annyira gerinces,h nem mondok semmi csúnyát a volt pasimról,de NEM ÉN HAGYTAM EL A KUTYÁT,HANEM AZ A P.RASZT NEM ADTA ODA,KICSERÉLTE A ZÁRAT ÉS NEM TUDTAM BEMENNI ÉRTE!
2010. szept. 13. 12:13
 32/36 anonim ***** válasza:
83%
Én a kutyát választanám ... a kutyáim azok akik soha nem hazudtak, soha nem vertek át, feltétel nélkül szeretnek. És ha a mostani pasid szeretne, megértené milyen fontos neked a blöki ... soha nem türném hogy valaki ennyire leszabályozzon, főleg nem egy olyan dologban ami ennyire fontos.
2010. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
35%
Most komolyan, lehet az számodra az IGAZI, aki ALLERGIÁS a kutyákra?!!!
2010. szept. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
76%

Lehet szépíteni a dolgokat, hogy nem tudtad elvinni a kutyát. De ezzel csak magadat nyugtatod. Aki igazán szereti a kutyáját az nem ismer lehetetlent. Olyan nincs, hogy nem adja az én kutyámat. Ha igazolni tudod a tulajdonjogot (én tudom, mert felelősen tartom a kutyáim mikrochippel ellátva, Te is?) akkor, ha kell bejelentést teszek a rendőrségen, hogy ellopta a kutyámat. Vagy visszaveszem sétáltatás közben. Biztos nem törődtem volna bele, hogy a kutyám ne lehessen velem. Persze lehet én fanatikus vagyok, nem normális a ragaszkodásom a kutyáimhoz.

És igaza volt annak, aki azt írta, hogy hogy lehet egy olyan az igazi, aki allergiás a kutyámra. Tudom, hogy nem tehet róla (ha tényleg az és nem csak mondja), de én nem tudnék együtt élni egy ilyen emberrel, mert kutya nélkül nem tudok létezni. Nekem a kutya kérdés ugyan olyan fontos mint pl. hogyí vállaljunk-e gyereket. Hiába szeretnék valakit, ha az hallani se akarna arról, hogy közös gyerekünk legyen. Hosszú távon nem működhetne a kapcsolat.

2010. szept. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nincs anyukád, testvéred akinél lakhat a kutya és tudnád sűrűn látogatni?
2010. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Inkább élj egyedül kutyával,mint férfival.A kutya szeretete őszinte önzetlen és nem háztartási robotot és szexeszközt lát benned,mint a férfiak.
2010. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!