Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6-7-8 éves korú gyereknek az...

6-7-8 éves korú gyereknek az esti teázás alkalmával, 3 deciliteres bögrébe tölteni kb. 3 cent valódi rumot, az rendben van?

Figyelt kérdés

Nem egyszeri alkalom hanem rendszeresen.


3 cent rum a többi víz-tea.



#gyerek, alkohol
2022. márc. 15. 22:17
 61/113 FoxtrotLidérc ***** válasza:
71%
Dzsízösz! A rum nem gyereknek való! Nem tudom, ki a szülő, de szívesen megbeszélném vele, hogy ezt nem szabad!
2022. márc. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/113 anonim ***** válasza:
58%

60-as egy gyereknek extrémebb módon káros mivel hogy sokmindene fejlodesben van tessek erteni amit irtam. Persze hogy káros minden korosztalynak. Jo hogy nem azt irta hogy anyatejhez kavarta ott meg meg se a gyomor se egyebb szerv sem ugy mukodik meg.


De azert azt se feledjuk hogy mertekkel lehet életmento is. Nekem egyik ismerosom meselte hogy valahol volt es unnepeltek es ivott egy pohar ismetlem egy pohar voros bort mert amugy nem szokott inni alapbol se csak udvariassagbol koccintott. Es ez a pohar bor mentette meg mert aznap mentot kellett hozza hivni a korhazba mert szivproblemaja volt de szerencsere az az egy pohar bor tagitotta az eret es ez volt a szerencseje.


En amugy antialkoholista vagyok de azert amiket itt olvastam attol kette allt a fulem.


Annak lehet valosagalapja hogy anyukaja veluk fogta meg az apjat de az hogy 3 evig rummal ismetlem rummal ami egy igen tomeny es eros alkohol fajta, itatta oket elalvas elott azt mar nem hiszem el. Talan azt hogy egyszer, de nem 3 even keresztul minden nap vagy a heten x naponta.


De ha egyszer is megtortent ez, az is ugyanugy buncselekmeny. Es ilyen embertol el kéne venni a gyerekeket.

2022. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/113 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem fog cikket belinkelni, mert az a cikk nem létezik. Valószínűleg a kérdéséhez sem fog már újra írni.
2022. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/113 A kérdező kommentje:
43# felnőttem. Anyám meghalt.
2022. márc. 16. 11:24
 65/113 anonim ***** válasza:
98%

63: ja-ja... mint ahogy az összes többi kamukérdésnél is ez a szcenárió.... Bedob egy gumicsontot, aztán mikor lelepleződik (az ellentmondásos sztori miatt), akkor eltűnik.

De majd pár hét múlva újra kiírja... :-s

2022. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/113 A kérdező kommentje:

42# Hagyjál már! Igaz a story, nem is értem mi ebben a jó neked hogy beesel ide és meghazudtolsz.


100% igaz az egész.


Ha valaki nem hiszi, szíve joga.


Köszönöm a normális olvasóknak a normális hozzászólásokat!

2022. márc. 16. 11:27
 67/113 anonim ***** válasza:
93%
Igen, valami hasonló lezárásra lehetett számítani. Ezt el kell engedni......
2022. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/113 A kérdező kommentje:

Néhány dolgot tisztázok:


- nem "cikk" hanem írás (irodalmi mű) Este néztem de nincs egyelőre de valószínűleg elmentettem, meglesz de egyébként is az "internet nem felejt" állítólag, tehát még fogom keresni, most már én is szeretném újra olvasni.

Szóval meglesz.


- Nevét illetően : én gyanítom hogy jogi problémákat felvetne ha most itt és most bedobnám a pszich. nevét de ha meglesz az írás, akkor be fogom csatolni ide a névvel együtt mivel onnantól tiszta sor jogilag, hiszen az ő általa publikált írás az.


- Ez az egész rumos dolog a hetvenes évek közepe táján indult.

Nem töményen kaptam, hanem "esti szertartás" volt, hogy teázunk.

3 deciliteres bögrénk volt.

Abba ment alulra a rum és rá a forró víz a filterrel. (azóta is irtózom még a rum szagától is)


- Nem értem a szkeptikusokat, semmi értelme nem lenne ilyesmit kitalálni.


- Visszaterve az alkoholhoz: ahogy kamaszodni kezdtem, 13-14 körül felváltotta a teázást az, hogy jeles alkalmakkor édes, akkoriban közkedvelt likőrt kaptam ajándékba 0,5 litereset.

Azt csinálhattam vele amit akartam.


- Anyám pár éve meghalt.


- Én itt vagyok és elmeséltem.


Ui: valaki tudja esetleg, hogy az "internet nem felejt" ergo úgy tudom van valami adatbázis ahová minden felkerül még ha törlik is.

Mi az? Hol, hogyan kell vagy lehet keresni benne?

2022. márc. 16. 11:45
 69/113 anonim ***** válasza:
97%
#68 Semmilyen törvénybe nem ütközik leírni a nevét.Csak annyit írj meg, hogy ki a SZERZŐJE annak az állítólagos szépirodalmi műnek.Ha tényleg létezik, akkor mindegy, hogy tudod-e linkelni vagy nem.Tehát könyvajánlóként írds le a szerző nevét.
2022. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/113 A kérdező kommentje:

Ja és még : "természetesen" sikerült felnőtt koromban beválasztani a alkoholista párt magamnak.... Mivel problematikus volt az élete, a kapcsolatunk (zugivó diplomás) is döcögött ezért kerestem egy addiktológus pszichiátert neki.

Így jöttem én a képbe akkor.


(már ex az illető sok éve)

2022. márc. 16. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!