Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 6-7-8 éves korú gyereknek az...

6-7-8 éves korú gyereknek az esti teázás alkalmával, 3 deciliteres bögrébe tölteni kb. 3 cent valódi rumot, az rendben van?

Figyelt kérdés

Nem egyszeri alkalom hanem rendszeresen.


3 cent rum a többi víz-tea.



#gyerek, alkohol
2022. márc. 15. 22:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/113 anonim ***** válasza:
82%

39, régen az is ELFOGADOTT volt, hogy a babákat szorosan becsavarva fogasra akasztották, vagy a földbe ásták vállig, hogy nyugton maradjon. Az, hogy régen valami elfogadott volt, nem azt jelenti, hogy rendben van. Ha veled anyukád ezt csinálta, akkor a te szervezeted is károsodott. Ez, hogy elfogadott volt, mindössze azt jelenti, hogy anyukád nem akart rosszat, nem tudta, hogy rosszat tesz veled.

De a kérdező leírása arra utal, hogy az anya szedálni akart, mindegy, milyen áron. Én azt nem értem, hogy miért pont a 8 évest meg a tinit? Azokkal már semmi gond nincs éjjel. Pasikat vitt fel az anyuka?

2022. márc. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/113 anonim ***** válasza:
55%

Ha 6 éves korodtol kamaszkori, tehát 12-13 éves korodig rendszeresen alkoholt kaptál volna, az feltűnt volna kb mindenkinek körülötted, arról nem is beszélve hogy alkohol függő lettél volna, súlyos testi és mentális karosodassal.

Gyenge kamu volt.

2022. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/113 anonim ***** válasza:
35%
Ez már a gyámügy terepe. Tessék szólni a gyámügynek!
2022. márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/113 anonim ***** válasza:
24%

Ja hogy rólad van szó. Én írtam a gyámügyet.


6-7-8 évesnek a szervezetébe ugyanúgy alkohol van, ha következő nap a pszihológushoz kerültél, a pszihológusnak miért nem az volt az első, hogy csekkoltatja a véralkohol szintedet és teljes vérképet kér? Vagy ez már jóval később volt? És nagyon régen? Mert manapság már ez nem így megy. Ha ilyen dolgot mond a gyerek, akkor teljes labor vizsgálat minimum.


Arról nem is beszélve hogy lett valamilyen maradandó szervi károsodásod, ha napi szinten 3 centi rumot kellett innod, azt hogy nem vették észre iskolában, mert viselkedésbeli és kordinációs és fizikális tüneteket kellett produkálnod akkor.


Fejlődő szervezetnek csoda hogy a májad és a veséd bírta. Bocsánat, hogy ezt mondom, de én ilyen embereknek soha a büdös életbe nem adnék gyereket. Ez undorító.

2022. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/113 anonim ***** válasza:
30%
Arról nem is beszélve, hogy egy fejlődő szervezetnek a kognitív szervi funkcióit is károsítja. 44-es vagyok.
2022. márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/113 anonim ***** válasza:
32%
Az alkohol függőségről már nem is beszélve. Pláne, hogy azt írtad, hogy kiütött az alkohol, magyarán alkoholra extrém mód voltál érzékeny pici gyerekként, akkor logikusnak kéne lennie, hogy alkoholfüggőség alakul ki, és szervi problémák.
2022. márc. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/113 anonim ***** válasza:
57%
Én is azt tippelném, hogy kamu amúgy. 44,45,46-os vagyok. Már csak azért is mert a pszihológus nem csináltatott teljes kivizsgálást.
2022. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/113 anonim ***** válasza:
88%
Valóban elég hihetetlen így a történet. Itt valahol középen lehet az igazság. Valószínűleg tényleg előfordult ilyen eset párszor, de szinte biztos, hogy nem napi szinten éveken át. Csak az évek múltával halványulnak, módosulnak az emlékek és a rosszak erősödtek fel mikor felidézte a gyerekkorát, mivel nem jó a kapcsolata az anyjával. Olyan emlékeket hoz elő a tudatalatti, ami a kérdező szempontját támasztja alá, tehát hogy az anyja nem szerette őket, "koloncnak" tekintette. A pszichológus is ezt láthatta, csak nyilván a kérdezőben, aki még felnőttként is áldozatként tekint magára ez is ellene való támadásként csapódik le.
2022. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/113 anonim válasza:
94%
Linkeld már be azt a cikket kérdező
2022. márc. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/113 qkker1 ***** válasza:
88%

"Mért tartod titokban a nevét?"


Mert kamu az egész. Rendszeresen írogat a figura ilyen pszichológusos "kérdéseket".

2022. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!